IMG-0932.jpg
Foto: redakce

Karolína Waberová, redaktorka
V první řadě bych ráda upozornila na minimalistický design balení i flakonů, které vypadají futuristicky. Holografické proužky značí, že jde o vůni, která jde s dobou. Zdaleka však není jen pro mladou generaci. Zalíbení si najdou zcela jistě i starší dámy, podle mého názoru zvláště v černé variantě intense. Přijde mi výrazná, kořeněná, trochu unisex, ale zároveň s příjemnými krémovými tóny. Z názvu bílé varianty je patrné, že půjde o svěží vůni, která je IMG-0936.jpgvhodná na denní nošení. A opravdu tomu tak je. Cítím v ní citrusy, ale i rozkvetlou zahradu plnou květin. Obě dvě skvěle drží!

Marta Kratochvílová, editorka
Obě vůně mi přijdou příjemné, ale více jsem spokojená s variantou intense. Cítím z ní hřebíček a myslím si, že je jako dělaná pro sebevědomé ženy. Umím si představit, že ji použiju na rande venku, hodí se totiž do horkých letních večerů. Bílá fresh je opravdu svěží, mám pocit, že cítím růže, ale vůně je zároveň poměrně originální.

Attraction One Intense (Black) EDP – 50ml, 800 Kč
         Hluboké a smyslné tóny
         Esence The One, kardamon, káva
 
Attraction One Fresh (White) – 50ml, 800 Kč
          Svěží a vzrušující tóny
          Esence The One, fík, cedrové dřevo

Veronika Bulánová, redaktorka
Byla jsem překvapená, jak může toaletní voda tak dlouho vydržet. Černou intense stačí nastříkat na body, kde nejdéle vydrží, tedy na předloktí a za uši, a vydržela vonět až do večera. Dokonce se mě pár lidí zeptalo, co používám za parfém, což je vždy známka toho, že jde o příjemnou vůni. Bílá fresh vydrží o něco kratší dobu, ale protože je na denní nošení, nemůže být ani tak intenzivní. Měla jsem ji přes den v kabelce a stříkla jsem si ji trochu i do vlasů.

Pavel Horák, majitel realitní kanceláře
Musím se přiznat, že se v parfémech příliš nevyznám, do teď mi je vždy kupovala manželka. Nevěděl jsem tudíž ani to, že existují vůně unisex, které jsou jak pro muže, tak pro ženy. Jsem rád, že jsem poučen. Na ženách mám raději svěží vůně, které mě přímo neudeří do nosu. Velmi se mi tedy líbí varianta fresh. Rovnou jsem ji pro manželku pořídil, snad ji bude vyhovovat. Pro sebe jsem na otestování dostal černou variantu, o níž si myslím, že se ke mně hodí a moc mi voní. Zároveň se nebudu zlobit, když si ji moje žena půjčí.

IMG-0938-1-.jpg


Více na Avon.cz5ea984ac8d2eaobrazek.png

Čtěte také:

Reklama