Lupínky TUC Bakefuls si díky originálnímu výrobnímu procesu pečení, nikoliv smažení zachovávají křupavost typickou pro krekry a chipsy, jsou však tenčí a křehčí. K dispozici jsou ve třech oblíbených příchutích – solené, s příchutí krémového sýru a cibule a s chutí Sweet Chilli.

Jak nám v redakci TUC Bakefuls chutnaly?

Karolína Waberová

Byla jsem fakt ráda, když jsem zjistila, že budeme v redakci testovat sušenky TUC. Jako malou mě totiž fascinovala reklama, kde byl hlavní slogan: Natucni se! A tak jsem si je i často kupovala a byla jejich fanynkou. Teď jsem je však už nějakou dobu neměla a najednou se objevili TUC Bakefuls. Všechny tři příchutě (solené, s příchutí krémového sýru a cibule a s chutí sladkého chilli) jsou opravdu super! Mně osobně nejvíce zaujala příchuť Sweet Chilli, která je opravdu sladko pálivá, ale zase ne tolik, aby se nedaly jíst. Navíc jsou opravdu křehoučké a křupnutí jsem si náramně užívala.

5d5150160c0bcobrazek.png

Lukáš Kučera

Krekry TUC jsou, alespoň pro mě, takový nedostižný etalon mezi všemi lupínky, chipsy a ostatním finger foods („zobání do ruky“), které se dobře hodí na party nebo jen tak doma k vínu a TV. Nejsou totiž mastné (jako chipsy nebo křupky), ani příliš slané, a to mi vyhovuje. Novinka TUC Bakefuls je něco mezi krekry a chipsy. Jsou pečené, takže opět křehké, pevné a jen lehce mastné. Sáček díky tomu není na dně plný rozbitých kousků a drobků, a nemáte mastné ruce, když si je vychutnáváte přímo z obalu. Myslím, že i tři různé varianty TUC Bakefuls jsou dobře zvolené. Já dávám přednost opět jen soleným, ale věřím, že kdo má rád chuť sýra nebo pikantní koření, šáhne po variantě Krémový sýr a Cibule nebo Sladká chilli paprika. Balení po 80 g je tak akorát. Chuť TUCek je totiž dost návyková, takže jich nesníte tolik, a hodí se dobře i na cestu, kdy nezaberou moc místa a netaháte velký pytel plný vzduchu.      

Klára Křížová

Krekry TUC mám ráda již dlouhou dobu a teď mi udělaly radost novinky v podobě TUC Bakefuls, lupínky s různými příchutěmi. Měla jsem možnost ochutnat všechny tři druhy. Baví mě, že TUC Bakefuls nejsou ani chipsy ani krekry. Jsou to lupínky, které jsou pečené, nikoliv smažené a obsahují méně soli. Liší se i tím, že jsou lehčí a tenčí, ale zároveň jim nechybí křupavost, kterou mám ráda. Dají se jíst samotné, nebo je můžete zkombinovat s různými dipy, tak jako klasické krekry TUC. Za mne jsou nejlepší TUC Bakefuls s příchutí krémového sýru a cibule, když otevřu balení, musím je jíst tak dlouho, dokud žádná nezbyde. Je to slastný „mor“, prostě mě ta chuť dostala. Sweet Chilli také nejsou špatné a solené jsou vedle těchto ochucených méně chuťově výrazné. Myslím, že se novinky TUC Bakefuls povedly a jsou skvělým tipem na malou svačinku nebo na pohoštění pro návštěvy či jako pochoutka pro večírek. Jakmile ochutnáte, nechcete je přestat jíst!

5d5150ac21ac5obrazek.png

Marta Kratochvílová

Krekry TUC mám ráda a novinky TUC Bakefuls byly dobré, jako ostatně všechny. Tentokrát mě z testovaných novinek nejvíce dostala příchuť Cream Cheese & Onion. Mohla bych jich sníst haldy. Jsou prostě perfektní! Sweet Chili mě v podání TUC Bakefuls nejdříve příliš neoslnily, přestože mám klasickou Sweet Chilli ráda. Tyhle chutnají trochu jinak. Po chvíli jsem si na chuť zvykla, a nakonec mi docela také zachutnaly. Ale sýr a cibule u mě prostě vedou. No a TUC Bakefuls Salt jsou prostě taková slaná klasika pro ty, co neradi experimentují s dalšími příchutěmi.

Veronika Bulánková

Výrobky značky TUC mám obecně moc ráda. TUC Bakefuls mě zaujaly tím, že mají o 30 % méně kalorií než brambůrky. Balení je navíc dobře skladné a bez problémů se mi vejde do kabelky. Takže můžu mít snack pořád po ruce. Nejvíc mi chutnala příchuť Sweet Chilli. Sladkost se příjemně doplňuje se štiplavostí. Ale super je i solená varianta.

Žaneta Podlahová

TUC Bakefuls jsou zkrátka výtečné. Baví mě, že jsou lupínky pečené, nikoliv smažené a ke všemu se sníženým obsahem soli. Jsou křupavé, chutné a oceňuji praktické balení, které se vejde do každého malého batůžku na cesty. Ze tří nových příchutí jsem si nejvíce oblíbila TUC Bakefuls s krémovým sýrem a cibulí. Chtěla bych ale upozornit na jednu zásadní věc. Jsou silně návykové.

5d51503beb7eeobrazek.png

Hanka Růžičková

U mě se testování opravdu zadařilo. Nečekaně přišla návštěva s dobrým červeným a pánové si dali pivko. Na zobání jsem vybalila TUC Bakefuls, které jsem měla testovat. Sweet Chili na první dojem hodně překvapí, protože opravdu při vložení do úst pálí. Kamarád Petr při ochutnání vyprskl, že opravdu pálí, prostě je to chlap, který nesnáší nic ostrého. Zato mě pálivé TUC Bakefuls Sweet Chilli nadchly. Příjemná pálivost se po chvíli ztratí, nemáte ústa v jednom ohni. Největší úspěch měly TUC Bakefuls sýrové s cibulí. Po těch se jen zaprášilo, jsou výborné, naprosto delikátní kombinace cibule a sýru. Sýrové bodovaly u žen i mužů. TUC Bakefuls solené snědli pánové, těm vyhovovaly nejvíc. Já si určitě koupím další TUC Bakefuls, protože jsou výtečné!

Jaké jsou nové TUC Bakefuls?

TUC Bakefuls Salt zachutnají klasikům, libujícím si v plné chuti základních ingrediencí. Jsou tu pro ty, kteří nedělají kompromisy a rozhodují se rychle, protože vědí, co jim nejvíc chutná, a jdou si za tím.

Odvážnější experimentátoři si přijdou na své s TUC Bakefuls Sweet Chili. Není třeba popisovat více, stačí říct, že s jedním kouskem objevíte galaxii rozmanitosti všech zákoutí a odstínů červeného sladkého chilli. Kdo jednou ochutná, nebude chtít jinak.

Trojici dokonalosti chutí zakončuje osvědčený nejlepší „buddy“ českého apetitu – kombinace smetany a cibule nesoucí se na jemném křupnutí každého lupínku.

5d5150600acf3obrazek.png

Opravdové ingredience

Pro všechny TUC Bakefuls platí jednoduché pravidlo!  Žádné zbytečné náhražky v podobě příchutí, ale reálné ingredience! To je to, co vás povede k tomu, podělit se o zážitek i s někým dalším.

Těšíte se na nové TUC Bakefuls nebo jste je už ochutnali?

5d5150c6a43c9obrazek.png

Čtete náš článek:

Více informací naleznete zde:

Reklama