Také se těšíme na recenze testujících čtenářek, které vám přineseme v dalším článku! Pokud rády používáte tampony s aplikátorem, může být naše recenze pro vás inspirující.

Do testování se zapojila naše redakční kolegyně Marie Cicvárek Fléglová, jaká je její recenze?
5c597e9aea429obrazek.png

Ve svých třiceti letech jsem poprvé vyzkoušela tampón s aplikátorem, když moje oblíbená značka o.b.® tuto novinku uvedla na trh. Vzpomínám si, že tampony s aplikátorem používala moje sestra a já jsem v její kosmetické taštičce okukovala, jak tampon s aplikátorem vypadá. Proto jsem ráda za testování novinky od o.b.® a musím říci, jsou super! Vřele doporučuji všem ženám, které tampóny používají, ale aplikátor ještě nezkusily. Díky jednoduchému mechanismu tampon aplikujete bez větší námahy, zavedení je velmi hygienické. Oceňuji, že je zavedení tampónu opravdu přesné a není třeba nic upravovat.

Za mě je to určitě skvělá novinka od značky o.b.®, navíc si můžu vybrat ze dvou variant, dostupné ve dvou absorpcích: Normal – pro středně silnou až silnou menstruaci a Super - pro silnou menstruaci.

Jsem ráda, že moje značka o.b.® nabízí oba typy tamponů (s aplikátorem i bez), protože je jistě řada žen, kterým vyhovuje klasický tampon. Pokud ale používáte tampony s aplikátorem, třeba od jiných značek, vyzkoušejte i o.b.® Compact Applicator, stojí to za to, protože jsou stejně kvalitní a spolehlivé jako klasické o.b.®.

Naše doporučení:

Vyzkoušejte nové tampony o.b.® Compact Applicator! Jediné tampony s aplikátorem a se stočenými drážkami – pro snadné zavádění a spolehlivou ochranu. 

5c597e6928155obrazek.pngA jak tampony o.b.® Compact Applicator použít?

Aplikace je velmi snadná. Vyndáte tampon s aplikátorem z obalu, pomalu zatáhnete za dolní konec aplikátoru, až to „cvakne“, a tampon pomocí aplikátoru zavedete na místo. Pak zase spodní část aplikátoru stlačíte, čímž vytlačíte tampon z aplikátoru a ten vyndáte.

Jaké jsou benefity nových tamponů o.b.® Compact Applicator?

  • Jediný tampon se stočenými drážkami a aplikátorem.
  • Jednoduché zavádění pomocí aplikátoru.
  • Až 100% ochrana před protečením.
  • Hygienické a diskrétní, vhodné na cesty či do kabelky.
  • Dostupné ve dvou absorpcích: Normal (Pro středně silnou až silnou menstruaci, vhodné už od první menstruace) a Super (Pro silnou menstruaci).

5c597ea9a6182obrazek.png
Naše články:

Více informací najdete také na této stránce.

5c597eb64567aobrazek.png

Reklama