5faa82cd3b24aobrazek.pngPopis krmiva a jeho složení si můžete přečíst v našem článku Calibra Cat Verve: Krmivo plné masa pro vaši kočku nebo na stránkách Mojecalibra.cz/krmiva-pro-kocky


Jak dopadlo naše testování? Pochutnaly si naše redakční kočky na testovaných granulkách Calibra Cat Verve?

Kateřina S. a Karolína W. 

Testovala krmiva:

  • Calibra Cat Verve Adult Herring, pro dospělé lovce
  • Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey, pro mlsné šelmy po kastraci


5faa81651aca5obrazek.png
Naše kočičky jsou vykastrované tulačky a milovnice všeho, co jim chutná a mají to od nás v misce. Také dokáží být vybírané. Domů se chodí vyspat a nažrat, jinak běhají po venku, a tak je milujeme. I když by zřejmě sežraly opravdu všechno co jim chutná, stejně dbám na to, aby granule nebyly jen plné obilovin. Tentokrát naše kočky měly možnost otestovat Calibra Cat Verve Adult Herring a Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey . Složením tedy přímo na míru. Musím říct, že si nejvíce pochutnávaly na kuřecí a krůtí verzi, i když jsem je podle jejich apetitu tipovala spíše na rybu. Snědly s chutí oba druhy. Líbí se mi, že je celá řada těchto granulí bez obilovin a s vysokým podílem masa, které je pro aktivní kočky důležité. V budoucnu možná vyzkoušíme i nějaké kapsičky, nebo konzervy pro zpestření.

Věrka F.                                       

Testovala krmivo:

  • Calibra Cat Verve Adult Herring, pro dospělé lovce
  • Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey, pro mlsná koťátka


5faa814485cceobrazek.png
Mám doma dvě kočičky, přesněji kočičku Elišku, tu máme z útulku a v létě přinesla dcera z lesa zbědovaného, vyhublého cca 1,5 měsíce kocourka. Podle vizáže dostal jméno Tygřík.

Nejprve jsem se trochu bála, Eliška díky špatným zkušenostem s lidmi je velice svérázná dáma. Ale dnes po 4 měsících mám dva kočičí mazlíčky, kteří mají spolu hezký vztah.  Testování granulí Calibra Cat Verve Adult Herring pro dospělé lovce se ujala Eliška. Granule jí kupodivu chutnaly hned. Měla jsem obavy, jestli nebude vybíravá, protože občas některé krmivo odmítá. Testované granulky jí ale chutnaly bez problémů. U těchto granulí se mi moc líbí, že obsahují olej z lososa, Eliška má trošku problémy s kvalitou srsti a vypadá to, že granule mají na její srst dobrý vliv. Granule obsahují také sušené řasy, které hodně kočkám pomáhají v boji se zubním kamenem a zápachem z tlamičky. 

Tygřík je kocourek ve vývinu a je dost žravý. Granulky Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey pro mlsná koťátka mu chutnaly hned, jakmile je očichal a dal se do nich. Jsem ráda, protože složení granulek je perfektní. Obsah čerstvého masa je 27 % a proteiny živočišného původu 87,8 %. Po snězení své dávky vypadá spokojeně a klidně by jich snědl víc, kdyby v tu chvíli mohl.

Za své dvě kočky musím říci, že tyto granule jsou pro kočky velkým lákadlem. Kočkám chutnají a prospívají. Granule určitě doporučuji.

Michaela M.

Testovala krmivo:

  • Calibra Cat Verve Adult Herring, pro dospělé lovce


5faa7c2270978obrazek.png
Trochu jsem se testování obávala, protože naše kočka Áďa je dost mlsná a vybíravá a nemá moc ráda změny. Obavy mě ovšem opustily v okamžiku, kdy jsem jí granulky sypala do mističky a čičina se na ně vrhla jako divá. Ráda vidím, že radostně přibíhá pokaždé, když jí sypu novou dávku. Kočka je tedy spokojená. Já na krmivu Calibra Cat Verve GF Adult Herring zase oceňuji složení. Je bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, má vysoký podíl masa a obsahuje kombinaci vybraných funkčních aditiv jako je kořen čekanky, olej z lososa a sušené řasy. Kočička nám dobře tráví a zlepšuje se jí srst. Spokojená a dobře nakrmená kočka = spokojená panička.

Petra P.

Testovala krmiva:  

  • Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey, pro kočky, které žijí v bytě a pro kočky, které si hlídají linii
  • Calibra Cat Verve Sterilised Herring, pro mlsné šelmy po kastraci


5faa7b94412bbobrazek.png
My jsme zapojili více kočičích testerek. Máme doma kočku, která s námi žije v bytě a nechodí vůbec ven. Je už starší a kastrovaná, taková klidná kočičí dáma, co má své rituály. Je dost vybíravá a je těžké jí měnit její oblíbenou stravu. Pak máme dvě kastrované kočičky, které žijí s námi na chalupě venku a chodí se domů mazlit a nakrmit. Tyto dvě kočky s velkou chutí snědly krmivo Verve Sterilised Herring . Naše pokojová kočička trochu „ofrňovala“, ale nakonec si dala říct a krmivo Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey  jí chutnalo. Sice byla chvíli dotčená, že jsme jí změnili stravu, ale nakonec usoudila, že rozhodně nejsou špatné. Líbí se mi, že značka dbá na složení a na to, aby v granulích nebyly zbytečné soli, které zatěžují kočičí trávení a orgány. Také oceňuji absenci obilovin.
5faa838c4b33eobrazek.png

Více najdete na Mojecalibra.cz/krmiva-pro-kocky
5faa7bcc85ef7obrazek.png5faa7b7c2da1dobrazek.png

Naše články:

Reklama