Nedávno jsme měly možnost otestovat si novinku od značky CAREFREE®. Super tenké, super příjmené a ultra prodyšné slipové vložky CAREFREE® FlexiComfort. Shodly jsme se dokonale - jsou perfektní a hned se staly součástí našich kosmetických taštiček.

vlozky

Proč jsme si vložky tolik oblíbily?

Markéta, redaktorka

Intimní vložky tzv. slipovky jsou nedílnou součástí mého ženského života. Vyzkoušela jsem nespočet druhů, proto mohu říct, že novinka CAREFREE® FlexiComfort si mě získala. Podle mého soudu se jedná o ty nejlepší slipové vložky na trhu. CAREFREE® FlexiComfort jsou prodyšné*, ultra tenké vložky s vysokou absorpcí, které se neshrnují ani nekroutí. Co se mi líbí nejvíce, je to, že jsou jednotlivě, a hlavně hygienicky balené. Můžete jej rovnou vzít a dát do kosmetické taštičky, aniž byste je musela přehýbat a dávat to igelitového sáčku jako tomu bývá u klasických slipových vložek. Jsou tak tenké, že je můžete mít neustále u sebe. To i v té nejmenší kabelce. Novinka CAREFREE® FlexiComfort má v mé dámské výzbroji své čestné místo.

*zadržují tekutinu, ale umožňují cirkulaci vzduchu

carefree

Marie, redaktorka

Dámské slipové vložky by měly asi patřit mezi must-have kosmetické taštičky. A jinak to není ani u mě. Držím se už dlouhou dobu jedné značky, u níž jsem byla přesvědčená, že je jednou jedničkou. Slipové vložky CAREFREE® FlexiComfort mě ovšem neskutečně mile překvapily a já musím své dosavadní tvrzení přehodnotit. První řadě je mi velmi sympatické maličké balení, tak akorát do kabelky, fakt, že jsou jednotlivé vložky samostatně sbalené do mini hygienického obalu, je super bonusem. Bez jakéhokoli faux-pas si klidně mohu strčit jednu tuhle maličkou vložku do zadní kapsy kalhot „na potom“. Vložky jsou tenoučké, že o nich vlastně ani nebudete vědět. A to kdekoli vás napadne – při sportu, na rande nebo třeba v práci.

carefree