Karolína, redaktorka

Hned na začátek musím říct, že mě mile překvapily dvě věci. Za prvé odstíny, ve kterých jsou rtěnky dostupné, okamžitě jsem si vybrala dvě barvy, které jsou teď trendy. Za druhé design obalů, který je minimalistický a rtěnka se dobře používá. Co se týče výdrže, lépe drží rtěnky, které jsou tmavší, což už tak obecně u rtěnek bývá. Mají více pigmentu, který se pak uchytí na kůži. Světlejší sice přes den musíte doplňovat, ale vaše rty vám za to poděkují. Rtěnky jsou totiž ultralehké a hydratační, takže je na rtech skoro nectíte, což se i od těch nejlepších lip kitů říci nedá. Jsem spíše zastáncem toho, že raději barvu přes den několikrát doplnit, než mít rty scvrklé jako švestky. Poměr cena výkon je opravdu skvělá!

#WatchMeNow #SledujteMe #AvonIsChanging #AvonSeMeni 
 
Rtěnka je pro většinu milovníků make upu naprostou nezbytností. Perfektně podtrhne celý vzhled. Pokud se naopak ve světě líčidel teprve rozkoukáváte, nebo preferujete menší počet líčidel, rtěnka je vždy ideální volbou. Řada Power Stay zaručuje několikahodinovou výdrž, nemusíte se proto starat o její úpravu každých pár minut. Stačí jedno přetření rtů a s Vaším vzhledem i sebevědomím se stanou divy. Rtěnky by se zkrátka daly přirovnat ke kouzelnické hůlce - vypadají nenápadně, ale umí dělat zázraky!

Veronika, redaktorka

Rtěnky skoro vůbec nenosím, protože mám hodně suché rty a vrstva rtěnky mi je ještě víc vysušuje. Dávám proto přednost balzámům. Musím ale říct, že rtěnky Avon mě velmi mile překvapily. A to jak odstíny, tak svými vlastnostmi. Jsou opravdu velmi krémové a hydratační. Před aplikací jsem si na rty dala balzám a nemohu si stěžovat, že by se mi během dny nějak vysušily. Úplně nejvíc se mi líbily fialové odstíny, které se skvěle hodí na podzim a zimu. Na rtech vydržely několik hodin bez potřeby úpravy.

Marta, editorka

Rtěnky testuji moc ráda. I když už mám své favority, které vydrží, neustále zkouším nové, abych našla tu úplně TOP. U rtěnek od Avonu se mi velmi líbí jejich odstíny. Jsou celkem neutrální, klasické, které se hodí téměř ke každé ženě. Navíc jsou velice trendy. Tmavší rtěnky drží opravdu hodně. Mají více pigmentu. Byla jsem celkem překvapená. Navíc nelepí a na rtech jsou příjemné. Také mě těší, že jsou rtěnky matné, ty osobně preferuji před lesklými.

Odstíny: Power up pink, Constant cherry, Memorable mauve, Resistant rouge, Neverending nude, In control coral, Unforgettable fuchsia, magenta marathon, Long haul latte, Mega mulberry, High voltage vino, Stay on spice, Long run rose, Ultra violet. Rtěnka stojí 229 Kč. 

Více na AVON.CZ

Reklama