OI000004-1-.jpg

Karolína, redaktorka
Poslední dobou zjišťuji, že je dobré dát si v průběhu dne něco na zub. Kolem druhé na mě začíná padat únava, a když mám náročný den, nestíhám navíc příliš jíst. Klasické Bochánky jsem si schovala do kastlíku v autě, odkud jsem je během týdne několikrát vytáhla. Zachránily mě od náhlého hladu a dodaly mi energii. Čokoládové jsem měla připravené doma pro případ, že by mě honila mlsná. Což se nakonec stalo, takže přišla řada i na ně. Obě varianty jsou vláčné, nadýchané a zkrátka chutnají skvěle!

boch.jpg

Marta, editorka
Opavia Bochánky jsou skvělou volbou pro rychlou svačinku, když nestíháte a padá na vás hlad. Jde vlastně o takovou malou vláčnou buchtičku, která je moc dobrá a zasytí. Myslím, že je to například i skvělá volba na výlety. Můžete ji strčit do batohu a dát si, až budete potřebovat. Mně asi o něco víc chutnala ta čokoládová.

bbbbbb.jpg

OI000015-36705199403773.jpg

Veronika, redaktorka
Na novinku v podobě sladkých Bochánků jsem byla velmi zvědavá. Obrázky na obalu totiž vypadaly více než lákavě. Potěšilo mě malé balení, díky kterému jsem nemusela mít ze sladkého žádné výčitky. Varianta klasik mi sice také chutnala, ale čokoláda je jednoznačným vítězem. A to hlavně díky čokoládovým kouskům, které jsou uvnitř měkoučkého vláčného těsta. Ideální svačinka k odpolednímu kafíčku. Doslova se rozplývá na jazyku. Říkám velké MŇAM. 

OI000017-1-.jpg

Více se dočtete ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

Opavia Bochánky jsou ve dvou variantách Buď jako nadýchané jemné pečivo Bochánek klasik, nebo jako čokoládové jemné pečivo s kousky lahodné čokolády, která se vám rozplyne na jazyku. Najdete je samostatně balené nebo ve výhodném rodinném balení, které obsahuje 5 ks softíků Opavia Bochánků.

Reklama