V redakci máme rádi sladké, a proto nám nemohla uniknout novinka od Mentos. Místo ovocných a mentolových příchutí přišli s variantou čokoláda-karamel. Nám tato kombinace v redakci velmi chutná. Už brzy se můžete těšit na recenze i od čtenářek.

Mentos

Klára Křížová

Mentosky miluju. Ovocné u mě vedly, do té doby, než jsem ochutnala čokoládové novinky s karamelem. Teď nevím, které mi chutnají víc. Je to jedno, miluju je všechny. Když je rozkoušu a převaluji v puse. Je to taková malá milá sladká radost.

Vendula Kubalíková

Jaké jsou nové Mentos Choco? Musely jsme pro vás v redakci vyzkoušet. A takovéto testovačky na vlastní chuťové buňky máme nejraději. Zapomeňte na ovocnou chuť, připravte se na karamel a slaďoučkou čokoládu. Vlastně hned na dvě čokolády – bílou a klasickou hnědou. Chvíli si užijete karamelku a pak přijde náplň. V případě „bílé“ varianty opravdu krémově sladká, v druhé tmavší variantě pak v chuti horké čokolády. U mě vyhrává o fous tmavá náplň. Dietní bonbony rozhodně nejsou, ale dobré jsou moc…

Klára Tichá

Sladké miluju a Mentos Choco spojilo moje oblíbené příchutě – karamel a čokoládu. Oba dva druhy mají něco do sebe. Mentos s bílou čokoládou jsou jemné a dominuje jim karamel. Mentos s tmavou čokoládou dávají větší prostor čokoládové chuti a za mě osobně vedou.

Mentos

Jitka Turková

Nové varianty Mentos pro mě byly zajímavou změnou, miluji totiž čokoládu. U mě vítězí varianta karamel a tmavá čokoláda, která je pro mě příjemné rychlé potěšení.

Kristína Vodičková

S mojí velkou radostí se ke mně dostaly nové čokoládové Mentosky na testování chuti. Není možné, aby se na ochutnávku sladkostí hodil někdo víc, protože od doby, co jsem viděla první foto téhle čokobomby na Instagramu, tak jsem na ně měla chuť. Odmalička miluju karamelky, takže mojí jedničkou bude verze s mléčnou čokoládou – je totiž chuťově výraznější a není tak silně sladká, jako bílá. Ovšem hned mě napadají čtyři kamarádky, které by raději bílou a tak jim udělám radost (jejich dietnímu plánu tolik ne). Za mě rozhodně povedená verze, a pokud můžu Mentos ještě o něco poprosit, tak přidejte i verzi s hořkou čokoládou – to už bych asi nakoupila rovnou kartony!

Recenze od naší spřátelené blogerky Terezy www.chicoco.cz

Mentos

Nedávno jsem málem vrazila do takové té reklamní cedule, a když jsem se na ni mrkla zblízka, byly na ní tyto nové Choco mentosky. Musela jsem se na ni podívat ještě jednou a to pořádně, protože jsem nemohla uvěřit tomu, co vidím. V duchu jsem si říkala, co to je za kombinaci aneb jak mohou být mentosky čokoládové a nedalo mi to, abych je nevyzkoušela, kor když stojí pár korun. 

V obchodě je mají ve 2 variantách - mentos choco a mentos choco white. Řeknu vám, že je to opravdu nevšední chuťový zážitek. 

Mentosky jsou karamelové a uvnitř jsou plněné čokoládou a je to vážně mňamka. Přiznám se vám, že kdyby nebylo obalu, ani bych nepoznala, že se jedná o mentosky. Svojí chutí mi spíše připomínají nějaké karamelky nebo bonbónky z bonboniéry. Obě variace jsou dobré, takže je určitě vyzkoušejte. Pokud se vám za ně nechce utrácet penízky, mrkněte na tyto stránky, můžete tam oba druhy získat zdarma k vyzkoušení :-)

Čtete také:

Reklama