Máte rádi müsli? Připravujete si je k snídani? My v redakci ano, proto jsme uvítaly testování novinek Manner křupavé Müsli. Měly jsme možnost je testovat na naší valentýnské kulinářské akci společně s bloggerkami a už první ochutnávka nás nadchla. Následně jsme si je vzaly i domů a mohly je testovat hezky v domácím prostředí. Důležitou informací je, že tyto novinky nejen výtečně chutnají, ale také mají 52% celozrnný podíl a vysoký obsah vlákniny – více se můžete podívat ve srovnávacím testu.

Jak nám Manner křupavé Müsli chutnaly? manner

Klára Křížová:

Mám ráda müsli k snídani, většinou je kombinuji s bílým jogurtem a v létě si do misky s müsli a jogurtem ještě přidávám čerstvé ovoce. To je pak úplně nejlepší snídaně. Je pro mne důležité, aby mi snídaně nejen chutnala, ale také byla prospěšnou součástí jídelníčku. Tyto müsli si také oblíbil můj náctiletý syn, který nic jiného, než müsli s mlékem ráno nesnídá. Takže za nás doporučujeme.

Klára Tichá

Mám ráda snídaně na sladko, takže snídám buď nejrůznější kaše nebo müsli. Samozřejmě čím zdravější varianta tím lepší J Testování novinky Manner křupavé Müsli u mě zvítězilo na plné čáře. Je chuťově velmi dobré a nepřeslazené. Navíc mě zaujaly zjištěné hodnoty, které jsou uvedeny ve srovnávacím testu – těmi jsou nejnižší hladina cukru a nejvyšší podíl vlákniny.

mannerMarkéta Škaldová

Müsli mám moc ráda. Je to ideální snídaně i svačina. Novinka Manner Müsli si mě totálně získala. Tento pokrm z obilnin je doplněn o sladké křupavé sušenky, takže v sobě snoubí vše, co mám ráda. Nejraději je mám s klasickým bílým jogurtem. Manner Müsli si často nasypu i samotné a dávám si je jen tak, když mě honí mlsná. Mé chuťové pohárky vždy skvěle uspokojí. 

Marie Cicvárek Fléglová

Osobně jsem vyznavačkou spíše domácích granol, ale müsli Manner mě velmi mile překvapilo. Není vůbec přeslazené, křupavé a příjemným bonusem jsou mini sušenky, které snad musí milovat každý. Už si ho doma připravuji každý den k snídani s čerstvým ovocem a bílým jogurtem a je to skvělý start do nového dne. Určitě doporučuji. 

Jitka Turková

Já müsli nejím a nikdy mě to ani moc nelákalo. Spíše naopak. Musím ale změnit názor. Po ochutnání Manner Müsli! Jsou totiž jiné. Jsou křupavé, doplněné mini oplatkami, příjemné chuti a hlavně nejsou přeslazené!!! V testu s ostatními müsli vychází Manner s nejmenší podílem cukru a s nejvyšším podílem vlákniny. Při otevření krabice naleznete plný sáček dobrot, nikoli poloprázdný sáček plný vzduchu. Za mě Manner Müsli rozhodně ano, obohatím si jídelníček, doporučuji!

Připravujeme pro vás článek, kde si budete moc přečíst, jak Manner křupavé Müsli hodnotí naše spřátelené blogerky, tady je první ochutnávka od www.tinajedoma.eu a www.bohynekuchyne.cz. Podívejte se na jejich instagram Tina je doma a Bohyně Kuchyně.

tina elly 

 

Manner křupavé Müsli

mannerPožitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner, které chutnají nejen skvěle, ale s 52% celozrnným podílem a vysokým obsahem vlákniny jsou ideální pro dobrý start do nového dne! Díky nízkému obsahu cukru - Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé Müsli, se tuto informaci dozvíte i na obalu „snížená hladina cukru“. 

„Zeptáte-li se fanoušků Manner, jaké inovace by si přáli od své nejoblíbenější značky, dostanete stále stejné odpovědi. Manner konzumenti si přejí, aby je Manner doprovázel celý den“, dodává vedoucí marketingu Mag. Ulf Schöttl k zavedení Manner Müsli na trh. „Navíc je Manner Müsli vhodné i pro vegany, což oceňuje široká řada konzumentů.“ Průzkum trhu potvrzuje, že 97% dotazovaných respondentů by rádi ochutnali Manner Müsli .

www.manner.com/cs

Čtěte také: