Krmivo pro všechny pejsky Calibra Dog Premium Line

ca3.jpg
Foto: Calibra

Jídelníček malého štěněte se liší od aktivního dospělého psa, stejně tak psí senior potřebuje jiné živiny než březí fenka. Jiné potřeby má ale také malý pejsek jako je čivava nebo velký irský vlkodav. Proto je skvělé, že Calibra Dog Premium Line nabízí různé varianty, ze kterých si můžete vybrat tu, která je pro věk a druh vašeho psa vhodná. Nabídka krmiva je sestavena pro ideální zažívání vašeho mazlíčka, bez pšenice a pšeničného lepku. Jistě také oceníte velmi příznivou cenu při vysoké kvalitě krmiva.

Jak dopadl náš redakční test, do kterého se zapojily naše kolegyně, které jsou chovatelky psů? Rádi vám formou našeho testování a recenzí představíme nové krmivo z řady Calibra Dog Premium Line.

Míša a Dominika
Testovali jsme s naším Harrym 18 m (Cane Corso) krmivo Calibra Dog Premium Line Adult Large. Testovací balení už zbaštil a museli jsme koupit další. Harrymu moc chutnalo, olizoval se až za ušima. Osobně se mi líbí, že granule obsahují vysoký podíl masa, je vyvážené a neobsahuje pšenici a pšeniční lepek a jiné nežádoucí složky. Krmivo obsahuje 75% proteinů živočišného původu. Musím také napsat, že Harry má krásný bobek, takový, jaký zdravý pes má mít. Když testování shrnu, jsme my i náš pes spokojení s testovaným krmivem a budeme kupovat i nadále. Děkujeme za možnost testování. Rádi předáme naši zkušenost dál ostatním chovatelkám.

ca.jpg
Foto: M. Malečková

Více o testovaném krmivu najdete ZDE 

Jedná se o vysoce kvalitní prémiové kompletní suché krmivo, které nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska. 

Více si přečtěte v našem článku Chováte doma psí mazlíčky? Pak vyzkoušejte nové vysoce kvalitní krmivo Calibra Dog Premium Line

Helena
Měla jsem možnost testovat krmivo Calibra Premium Line pro dospělé psy do 30 kg se svou pětiletou labradorkou. Fenka má dostatek pohybu a je velmi vitální, proto je pro mě důležitý kvalitní výběr krmiva. Naše fenka krmivo Calibra Premium přijala velmi pozitivně, po chvíli očichávání nového krmiva, které neznala se do něj pustila a během chvíle spořádala. Bylo vidět, jak jí chutná. Krmivo má vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků a obsahuje proteiny živočišného původu v 75 %. Myslím, že díky složení toto krmivo ocení každá chovatelka. Musím také pochválit cenu, které je podle mě při této kvalitě velmi příznivá.
Více o testovaném krmivu najdete ZDE

Věra
Vybrala jsem si pro testování nového krmiva pro psy Calibra Dog Premium Line Sensitive pro mé tři fenky yorkšírky. Tato plemena jsou citlivá na stravu, proto pro mě bylo důležité, že testované krmivo je vhodné pro citlivé psy. Velmi se mi líbí monoproteinová jehněčí receptura bez pšenice a pšeničného lepku, která se dle výrobce vyznačuje vysokou stravitelností. Musím potvrdit, krmivo fenky velmi dobře snášely a konzumovaly ho bez problémů. Protože dbám na kvalitu jídelníčku našich psů, je pro mne důležité, že testované krmivo obsahuje 70% proteinů živočišného původu. Po testování bych ráda toto krmivo doporučila ostatním chovatelkám, pokud je jejich pejsek citlivý na stravu, my s ním máme pozitivní zkušenost.

613b2e7e6be3fobrazek.png
Foto: Shutterstock

Více o testovaném krmivu najdete ZDE

Kristýna
Mám již šest let moc hodnou fenku smíšené rasy a pro ni jsem v rámci našeho redakčního testování vybrala krmivo Calibra Dog Premium Line Sensitive. Mé fence Tyldě krmivo velmi zachutnalo, takže jí ho nyní kupuji dál. Ve srovnání s předchozím krmivem, které jsem fence dávala je kvalitnější a myslím, že po něm fenka lépe prospívá. Zlepšila se jí srst a ustaly občasné střevní problémy. Proto jsem velmi ráda, že se ke mně dostalo krmivo od této značky, jsem z něj nadšená.

ca2.jpg
Foto: Kristýna

Více o testovaném krmivu najdete ZDE

Těšte se na další recenze od našich čtenářek a spřátelených bloggerek, které zpracujeme do článků pro ostatní chovatele. Testerky si mohly vybrat z osmi druhů nového krmiva Calibra Dog Premium Line a všech osm druhů otestovaly.
613b27f5aaefdobrazek.png

Inspiraci pro psí krmiva hledejte na www.mojecalibra.cz/krmiva-pro-psy

test.png
 
 
 

Reklama