OI000603-1-.jpg

Far Away Rebel & Diva byla vytvořena pro nesmlouvavě nebojácné dívky, které mohou světu ukázat, že za sebou hrdě nechaly to obyčejné a objevily své pravé já: nezastavitelnou energii neohrožených žen. Tohoto silného efektu je dosaženo kombinací kontrastů a protikladů - díky této vůni budete vyčnívat z davu jako vysoké jehly v místnosti plné bot bez podpatků. Tváří Far Away Rebel & Diva se právem stala zpěvačka Ewa Farna. Pro Ewu je velmi charakteristické, že se neřídí danými pravidly, ale vytváří si svá vlastní, ať už v pracovním či osobním životě.

5f6df7d849d4dobrazek.png
Karolína Waberová, redaktorka

Příjemná smyslná vůně, která se hodí pro sebevědomé ženy okolo třicítky. Je napůl sladká a napůl kořeněná a spíše těžšího charakteru než svěží. Vůně je také komplikovaná, dá opravdu zabrat, než se podaří najít pár ingrediencí, které obsahuje. Řekla bych, že nejvýraznější je zde asi slaný karamel. Výhodou je, že i přes nízkou cenu dlouho vydrží a na kůži se příjemně rozkládá až do krémového ztracena.

5f69ed37153e9OI000587-3-.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

V redakci jsme si každá jen maličko stříkly na zápěstí a hned se celou místností rozlinula krásná, silná a velmi kořeněná vůně. Osobně si myslím, že se hodí spíše na nějakou slavnostnější večerní příležitost, ale jistě jsou i ženy, které vyhledávají silné vůně i během dne. Ve vůni s názvem Far Away Rebel & Diva je výrazně cítit bergamot a také magnólie, která se snoubí s karamelovými tóny. Je velmi ženská a hodně sexy. To pravé pro ženu, která se za sebe nestydí. Výdrž je super, a ještě večer se mě partner ptal, jestli mám novou voňavku.

OI000591-2-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Testovat vůně je vždy příjemné. Far Away Rebel & Diva od Avonu mě velice mile překvapila. Vůně je jemně kořeněná, z části květinová, výraznější ale velmi příjemná. Rozhodně hodící se ke svému názvu. Jejími hlavními složkami jsou růžový pepř, magnolie a akord pražené kukuřice se slaným karamelem. Za mě výborná kombinace. Takovýto druh vůní mám ráda. Krásně se bude hodit na podzim a během zimních měsíců. Pochválit musím i flakon, který má nádhernou barvu i hezký tvar, takže na poličce se bude rozhodně hezky vyjímat.

OI000581-2-.jpg

Reklama