OI000431.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Na testování jsem dostala tři produkty. Sirup, rodinný ochranný pleťový balzám a přírodní vonnou svíčku. Jako vždy musím vyzdvihnout super design produktů. Je radost mít přípravky vystavené v koupelně. Svíčka mi po zapálení připomněla, že se blíží podzim a provoněla celou kuchyň. Okamžitě jsem dostala chuť na jablečný závin, který svíčka opravdu velmi připomíná. Vždy z ní mám melancholickou náladu a pocit útulnější domácnosti.

OI000570-3-.jpg

I když už jsem dávno přestala pít sirupy a raději piji jen čistou vodu, občas na nějaký dostanu chuť. Jenže ty z obchodů jsou plné barviv a nezdravého fruktózovo-glukózového sirupu. Sirup od Manufaktury ale obsahuje jen klasický cukr! Občas si s ním tedy vodu ochutím, je moc dobrý a já nemám pocit provinění.

Ze všech produktů mě ale nejvíce překvapil rodinný ochranný pleťový krém. Moc jsem nevěděla, co si pod názvem mám představit, ale teď už chápu, že je univerzální. Je opravdu příjemný, vláčný, rychle se vstřebává a pleť hydratuje. Navíc obsahuje přírodní oleje, na které nedám dopustit.

5f562feb93ba3OI000469-2-.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Já jsem si na testování vybrala sprchový gel v kombinaci jablko a mandle. U Manufaktury už vím, že s nimi nemohu šlápnout vedle. Sprchové gely od této firmy totiž pravidelně používám, nejenže v koupelně dobře vypadají, ale hlavně ta vůně! Ta je prostě boží. Ani jablko nezklamalo. Z pokožky ho cítím ještě několik hodin. Dobře pění a zdá se mi, že moji pleť vůbec nevysušuje. Prostě super produkt, který mohu doporučit.

OI000569-2-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Testovat produkty od Manufaktury je vždy radost. Krásně voní a jsou moc příjemné. Já jsem testovala relaxační vonnou koupelovou sůl Jablko a Mandle, která nádherně voní a je výborná pro relaxaci. Nasypete si ji do vany a za chvíli se cítíte příjemně uvolněně. Skvělá vůně podzimu, která díky jablku tak trochu i připomíná Vánoce.
 
Podobně krásně voní i ochranný krém na ruce. Je moc příjemný, krásně se vstřebává a ruce hezky vyživuje. Hydratační výtažek z jablka navíc ruce dokonale zjemní. Mandlový olej, který je v krému obsažen, pokožku zvláčňuje a regeneruje.

5f562ffc8df97OI000468-1-.jpg

Reklama