IMG-6690.png

Zástupkyně šéfredaktora Vendula s testerkou Františkou (8 let)
LEGO Friends je oblíbená hračka dcery Františky. Je to druhačka a Mia, Andrea, Olivie, Emma a Stephanie jí dělají často společnost. Jezdí karavanem na výlet a stanovat, mají cukrárnu, chodí venčit svoje mazlíčky a občas jedou na vyjížďku na koních. Někdy se pohádají, ale většinou jsou nejlepší kamarádky...

Malé herní boxíky jsou geniální. Vejdou se do batůžku a dají se kdykoli vyndat a hned si s nimi začít hrát. Třeba v autě, v restauraci při čekání na jídlo, na návštěvě. Když máte boxíků více, dají se propojit a různě přeskládat. V každém boxíku je navíc ukryto jedno z pěti tajných zvířátek.

Hračka mi přijde skvělá i jako drobná pozornost nebo dárek. Často řešíme, co koupit třeba spolužačkám k narozeninám ve chvíli, kdy je dcera pozvaná na oslavu a dárky od LEGO potěší vždy. Cena boxíků se pohybuje od 200 do 250 Kč.
5ede3aba71435obrazek.png

Františka si tedy nově na cesty bere boxíky: Andrea a zvířátka a Mia a kino. Složené je měla za chviličku a krabičky už s námi za týden najezdily a v batůžku nachodily více jak 400 kilometrů. To je asi dostatečný důkaz, že ji moc baví.

Od Františky získávají nové boxíky 10/10 bodů!

Stavebnice a doplňky LEGO® Friends zakoupíte na www.pompo.cz

Náš TIP: Kempujte s LEGO® Friends! Více inspirace najdete ZDE

Produkční Lukáš s testerkou Marií (9 let)
5ee73989d4476obrazek.png
Stavebnice LEGO byly součástí už mého dětství a pamatuji si hodiny strávené stavěním několikapodlažních domů, vesmírných korábů a odpružených teréňáků. Moje dcera si LEGO Friends oblíbila už jako animovaný seriál, takže tyhle holky jsme znali ještě před tím, než se první stavebnice objelila u nás doma. I po několika letech pořád patří k nejoblíbenějším hračkám. Větší stavebnice se do batůžku zabalit moc nedá, takže tyhle tematické boxíky, v kterých je vždy jedna z hlavních hrdinek spojená s nějakou aktivitou, nabízí fajn řešení na cesty autem i vlakem.
5ee739bcf1541obrazek.png
5ee739ac6184cobrazek.png
LEGO Friends boxík je malý pokojíček plný drobných doplňků, který navíc skrývá překvapení v podobě oblíbeného zvířecího kamaráda. Dá se bezpečně uzavřít, takže dítě nic nepoztrácí, může si jej vyzdobit přiloženými samolepkami a více boxíků lze mezi sebou spojovat.
5ee739ec32d2bobrazek.png
U nás nejvíc zabodoval LEGO Herní boxík Olivia a dortíky a také Emma a focení zvířátek, které od Máji získaly plný počet bodů. 100 % zábavy, 100 % kreativity, 100 % přátelství!

O nové herní boxíky budeme brzy soutěžit, takže zůstaňte naladěni!

Více na LEGO.CZ
5ee73a16ad649obrazek.png

Reklama