Testovali jsme nealkoholická piva Zlatopramen Radler 0,0 % v příchutích Grep a rozmarýn a Černý rybíz a levandule. Bavilo nás, že všechny Radlery 0,0 % jsou vyrobené ze 100% přírodních ingrediencí, bez konzervantů a umělých barviv.
5d19dc522754fobrazek.png
Jak nám piva bez alkoholu chutnala?

Marta Kratochvílová
Na pivo moc nejsem, ale Radler s černým rybízem a levandulí mi moc chutnal. Má svěží chuť a je příjemně sladký. Levandule je v něm cítit opravdu jen maličko, takže pokud někdo není příznivcem levandule, nemusí se bát. O něco víc mi ale přeci jen chutnal Radler s příchutí grepu a rozmarýnu. Je méně sladký, takže více podle mého gusta. Má příjemnou citrusovo-bylinkovou chuť. O trochu více v něm cítím pivo, ale jak se mísí s grepem, tak je to docela fajn chuť.
5d19dc5f140f3obrazek.png
Karolína Waberová
Při naší redakční grilovací akci jsem ochutnala nový Zlatopramen Radler s příchutí černého rybízu a levandule. Nejprve jsem si chtěla raději vzít druhou variantu, tedy grep a rozmarýn, protože mi většinou vůbec nechutnají levandulové limonády. Nakonec jsem byla ale ráda. Radler s levandulí totiž skvěle osvěží a fialová květinka je cítit tak akorát. Není příliš sladký a neobsahuje vůbec žádný alkohol. Pokud nejste příznivcem alkoholických nápojů nebo v danou chvíli pít nemůžete či nechcete, je tato plechovka ideální!
5d19dc7066bb9obrazek.png
Veronika Bulánková
Ochutnávání ovocného Zlatopramenu Radler jsem se zpočátku bránila, protože pivo nesnáším. Musím ale přiznat, že jsem byla příjemně překvapená. Cítila jsem příjemnou ovocnou chuť a téměř žádnou pachuť chmelu. Za mě je to super limonáda na léto. Moc mi chutnaly obě příchutě, jak černý rybíz s levandulí, tak grep s rozmarýnem. Ale mým favoritem je asi první varianta.5d19dc816411dobrazek.png
Klára Křížová
V rámci testování jsem se seznámila s příjemným nápojem Radler, který jsem doposud neznala, a velmi příjemně mne překvapil. Obě testované varianty jsou velmi svěží a chutné. Nevím, kterou bych preferovala, chutnaly mi obě dvě. Myslím, že na léto a na tyto horké dny jsou vychlazené skvělým tipem na osvěžení a doplnění pitného režimu. Super varianta pro letní grilovací akce nebo pikniky. V létě dost sportuji a myslím, že je to super nápoj pro ty, co milují letní aktivity. Důležité pro mne v tomto případě je, že tato varianta Radleru je zcela bez alkoholu.
5d19dcc89ccdaobrazek.png

Lukáš Kučera
Nealkoholická piva mi chutnala, zajímavou ingrediencí je rozmarýn, který mám rád a je v nápoji dobrou kombinací s grepem. Oceňuji, že Radler je ze 100% přírodních ingrediencí, bez konzervantů a umělých barviv. V dnešních horkých dnech musí být hodně vychlazený.

5d19dc9f1be4eobrazek.png

Chladné a svěží nápoje k pikniku prostě patří. Ať strávíte piknikové odpoledne jakkoliv, osvěžte se bez omezení Zlatopramenem Radler 0,0 %.

Je bez kapky alkoholu, umělých barviv a konzervantů a nově i se sníženým obsahem cukru.

Doplňte tekutiny a osvěžte se novou příchutí Grep a rozmarýn v plechovce nebo oblíbenými příchutěmi z minulého roku Citrón a bezový květ či Černý rybíz a levandule.

V praktických PET láhvích najdete Citrón nebo Tmavý citrón, ideální na cesty.

Naše články:

Reklama