Snídaňové cereálie Ovesné CHEERIOS® od Nestlé jsou skvělým tipem pro všechny členy rodiny. Letos v létě dokonce získaly cenu od Potravinářské komory v soutěži o nejlepší inovativní potravinářský výrobek, konkrétně v kategorii reformulace roku.

Novinka se prodává ve dvou variantách. Ovesné CHEERIOS® se mohou pochlubit obsahem ovesné celozrnné mouky ve výši 91 %. Druhým produktem jsou Ovesné CHEERIOS® s jablečným pyré a skořicí s 85% obsahem celozrnné ovesné mouky. Jsou bohatým zdrojem vlákniny, vitaminů, železa a vápníku. Výhodou je i to, že neobsahují palmový olej a umělá aromata. 

Clipboard.jpg

A co na ně v redakci říkáme?

Klára Křížová, obchodní oddělení

Ovesné cereálie jsou mou častou snídaní. Byla jsem na novinky od CHEERIOS® zvědavá a jsem ráda, že jsme je měli v redakci možnost testovat. Mám je nejraději s mlékem nebo s bílým jogurtem. Chuťově jsou moc dobré, líbí se mi jejich složení a nízká % cukru. Za mě jsou obě varianty super, ty bez příchuti si ráda ochutím ještě dalším čerstvým ovocem jako jsou například borůvky nebo pomeranč.

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Snídaňové cereálie u nás běžně nesnídáme. Spíše po nich sáhneme ve chvíli, kdy nestíháme. Bez snídaně z domu totiž neodcházíme. Testované Cheerios nás mile překvapily složením. Jsou tvořeny hlavně celozrnnou ovesnou moukou, a naopak nejsou plné cukru, jak bývá zvykem. Pokud dodržíte 30 gramovou porci, což je 7 až 9 polévkových lžic, posnídáte pouze 3 % doporučené denní dávky cukru. Super, ne? Z vyzkoušených variant nám více zachutnala varianta Nestlé Ovesné CHEERIOS® jablko a skořice.

Karolína Waberová, redaktorka

Cereálie mám ráda, dříve jsem si kupovala takové ty americké barevné, které jsou často k vidění ve filmech. Chuť mě ale přešla, když jsem zjistila, kolik obsahují cukru a barviv. Jsem tedy mnohem radši za ty zdravější. Nestlé Ovesné CHEERIOS® chutnají skvěle, dávám si je teď každé ráno v redakci a nejvíce mi chutná varianta s jablečným pyré a skořicí. Jsem ráda, že neobsahuje palmový olej a taky příliš cukru.

Veronika Bulánková, redaktorka
Ovesné cereálie v dospělosti moc často nejím. Novinky od CHEERIOS® mě ale moc příjemně překvapily. Nejsou vůbec přeslazené, jen tak příjemně lehce nasládlé. Krásně křupou a mají za mě perfektní složení s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem celozrnné mouky. Z obou variant mi nejvíc zachutnala ta s jablečným pyré a skořicí. Na podzim jde o ideální kombinaci. 

Více najdete na www.nestle-cereals.com/cz/cs/novinka-celozrnne-cerealie-ovesne-cheerios 

Reklama