OI000043-4-1-.jpg

Balení obsahuje mop se třemi druhy třásní a samozřejmě kbelík se šlapacím pedálem. Díky vlastnosti 3v1 umožňuje mop lepší čištění a odstranění i té nejodolnější špíny.

Třásně jsou:

  • bílé: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností
  • červené a šedé: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu
  • fialové: pomáhají lépe zachytávat vlasy a odstraňovat odolné nečistoty z povrchů

Dalším benefitem je dodatečná mycí plocha na spodní části a v neposlední řadě i trojdílná teleskopická tyč, která se dá nastavit na délku 125 cm. Mop je možné používat na všech typech tvrdých podlah a odstraní více než 99 % bakterií. A to jen za pomoci vody.

OI000040-3-.jpg

Teoreticky tedy mop známe, ale jak si počínal v praxi?

Veronika, redaktorka
Doma mám nějaký starší mop, který mi ale moc nevyhovuje. Vždycky mi přišlo, že je účinnější vzít do ruky hadr a pořádně podlahu vyčistit. Mop Vileda Turbo 3v1 ale změnil můj názor. Díky kulatému tvaru a pohyblivým třásním se s ním snadno dostanu i do rohů místností. A super je i čisticí plocha uprostřed, takže se při úklidu nemusím spoléhat jen na třásně. U kbelíku je velmi praktický otvor na vylévání vody. U klasického kýble se mi někdy stane, že trošku vyleju mimo, tady ale mohu směr špinavé vody snadno regulovat. Mop odvedl opravdu skvělou práci, a dokonce jsem nemusela použít ani žádný čisticí prostředek. Jen s vodou se podlaha blýskala čistotou jako nikdy.

Adéla, redaktorka
Mop používám prakticky denně. Mám v celém bytě dlažbu a plovoucí podlahy, tudíž je u nás doma vytírání běžnou součástí úklidu. Navíc jak já, tak partner nosíme dlouhé vlasy, takže o „smetí“ v našem bytě není nouze. Mop Vileda mi při vykonávání domácích prací udělal dobrou službu. Pohodlně se drží v ruce, a navíc disponuje teleskopickou tyčí, díky které se pohodlně vejde do úklidové skříňky. Velmi praktický je i kbelík se šlapacím pedálem, díky kterému je možné mop dokonale vyždímat. Třásně jsou z přiměřeně savého materiálu a díky své jemnosti a hustotě třásní vám nepoškrábou podlahu. 

Marta, editorka

Doma mám trochu jiný typ mopu, než je tento, tak jsem byla zvědavá na něco nového. Vytírala jsme s ním dlaždice, lino i plovoucí podlahu. U nás doma se najde vše. Na všechny povrchy mi mop vyhovoval, takže je dobré, že je univerzální. Jelikož je vyroben ze speciálního abrazivního materiálu, nepoškrábe podlahu. Má dobré absorpční schopnosti a hezky zachytává špínu. Nemám ráda, když vytírám a jen se mi vše hrne před mopem, ale nezachytí se to na něj. To se mi tady nestalo. Trojdílná teleskopická tyč se dá snadno nastavit, ale i složit, takže je mop dobře skladný. Je skvělé, že je v balení s mopem rovnou i vhodný kýbl.

Více informací o mopu najdete na stránkách Vileda

OI000041-3-1-.jpg

Využijte jedinečné možnosti značky Vileda!

Využijte slevový kód a nakupte s 20% SLEVOU!

Klikněte ZDE

kupon.png