Zdraví dětí je důležité i pro ostatní členy rodiny, zejména se seniory. Je nutné, aby v jejich jídelníčku nechyběly důležité vitamíny, omega-3 mastné kyseliny a minerály.

My jsme měli v redakci možnost testovat doplňky stravy, Möller´s Omega 3 Želé rybičky. Jak dopadl náš test? Je pro nás důležité, aby děti měly dostatečný přísun vitamínů a Omega 3 mastných kyselin?

mol.jpg

Vendula:
Möller´s Omega 3 Želé rybičky pro posílení imunity nejsou pro starší dceru žádnou novinkou. Zabydlely se u nás už před třemi lety. Začátek školy je náročný sám o sobě dost a myslím, že poslední dva roky ukázaly, jak je dobrá imunita potřeba, proto je dobré pro ni něco udělat. Dceru navíc není třeba vůbec nutit, malinové rybičky jí chutnají moc a spíš to bere jako odměnu než povinnost. Ve chvíli, kdy nám mladší dcera poporoste, i ona se přidá (rybičky jsou vhodné o tří let), těší se na to moc a starší závidí.

image.pngFoto: Vendula Kubalíková

Helena:
Do testování Möller´s Omega 3 Želé rybičky jsme se pustili s nadšením. Moje dcera chodí na základní školu a v podzimních a zimních měsících bývá často nemocná, stejně tak i syn ve druhé třídě. Proto musím myslet na na jejich imunitu a dodávat jim pravidelně potřebné látky a vitamíny, které pomohou tělu posilovat odolnost. Letos jsme díky testování začali hned s prvním dnem, kdy šly děti do školy a máte z toho příjemný rituál. Každodenní dvě rybičky pro zdraví jsou součástí snídaně. Děti je rády konzumují není to pro ně „prášek“, který je nudný, bez chuti, ale dobře chutnající želé rybička.

613f38cb27943obrazek.png
Foto: Vendula Kubalíková

Jana:
Byla jsem trochu skeptická, ale zbytečně. Möller´s Omega 3 Želé rybičky jsou rybí tuk v té nejskvělejší formě a naše tři děti byly nadšené. Moc jim chutnala malinová příchuť. Myslím, že se z braní doplňků stravy na posílení imunity stane velmi příjemná rutina. Děkujeme za možnost je otestovat.

Náš tip pro posílení imunity dětí: Testovali jsme Möller´s Omega 3 Želé rybičky s omega-3 mastnými kyselinami

Máme pro vás zajímavý tip na Möller´s Omega 3 Želé rybičky, které děti budou bavit. Nepředstavují žádné náročné polykání tvrdých velkých tobolek, které děti odmítají. Naopak – jsou měkké a díky malinové příchuti velmi chutné. Jsou vhodným doplňkem stravy pro posílení imunity dětí, denní dávkování jsou dvě želé rybičky. Vyzkoušejte je, uvidíte, jak si je vaše děti oblíbí.

613f37d932f02obrazek.png

Möller´s Omega 3 Želé rybičky

  • Výborná malinová příchuť, měkké a velmi chutné
  • 2 želé rybičky za den dodají 370 mg Omega 3 mastných kyselin
  • Pro imunitu, srdce a mozek
  • 45 želé rybiček v jedné krabičce
  • Pro všechny od 3 let věku

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK V DENNÍ DÁVCE (2 žvýkací želé tabletky)

  • Koncentrovaný rybí olej 560 mg
  • Omega-3 mastné kyseliny 370 mg
  • z toho DHA 280 mg
  • z toho EPA 56 mg
  • Vitamín D3 10 µg (200%*) * denní referenční hodnoty příjmu

Imunita
Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Srdce
EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**

Mozek
DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*

*Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně / **EPA a DHA denně

Doplněk stravy

Více najdete na Mollersomega3.cz
613f37e97b1f4obrazek.png

Reklama