Podívejte se na jednotlivé recenze!
 
Míša Malečková

Z testování kakaa Manner měly největší radost děti. Ale když jsem ho připravila dětem, tak se rozvonělo po pokoji a dospělá část rodiny se ho okamžitě dožadovala také.  Ještě, že je kakao ve větším balení, protože si ho hned zamilovali všichni a já mám radost, že jim dávám kvalitní kakaový nápoj. Krásné batůžky, které děti dostaly byly příjemným bonusem. Svačinka -  kakao Manner s oplatky Manner, batůžky Manner připraveny a hurá na výlet.

Vendula Kubalíková
Na kakaovém nápoji Manner se mi líbí to, že se skládá vlastně je ze dvou ingrediencí – kakaa a cukru. Žádné další přísady v něm nenajdete. Kakao navíc pochází z tzv. Fair trade obchodu, který lidem dává možnost se uživit vlastní prací za důstojnějších podmínek. Velký pijan kakaa nejsem a udělám si ho zřídka, častěji po něm sáhnu ve chvíli, kdy vařím krupičnou nebo vločkovou kaši. Přiznám se, že jsem doporučený návod při testování nedodržela. Čtyři čajové lžičky na hrneček mi přišlo příliš. Dvě mi stačily a pochutnala jsem si.  

Karolina Waberová
Na kakau Manner je hned poznat, že je vyráběné s péčí. Dočetla jsem se, že kakaové boby si Manner praží ve vlastní pražírně ve Vídni a je to opravdu znát. Chuť je jemná, tak akorát sladká a hlavně strašně krásně voní. Kakao je pro mě důležité, protože mi připomíná dětství, takže jsem byla ráda, že jsem na vyzkoušení dostala takové, které ještě neznám. Musím říct, že jsem do této chvíle měla v oblibě kakaový prášek jiné značky, ale teď jsem na vážkách. Ještě se mi moc líbí obal kakaa, který je retro a určitě do budoucna nebudu váhat koupit ho někomu jako dárek!
 
Veronika Bulánková
Kakao Manner je tím pravým nápojem po podzimních plískanic. Krásně totiž zahřeje, a navíc výborně chutná. Oceňuji, že se velmi dobře rozpouští a je vážně hodně krémové. Má výraznou kakaovou chuť, která je moc příjemná. Bonusem navíc je i to, že se dobře rozpouští i ve studené tekutině. Takže kakao, k tomu oplatky a skvělá sladká svačina je na světě, třeba pro líné sobotní odpoledne k nějakému filmu.

Lukáš Kučera
Kdo jiný by měl testovat kakaový nápoj než děti. S dvojčaty jsme upekli štrúdl a místo obvyklé ranní kaše jsme si jej dali s hrnkem Manner Cacao nápoje. Ten se loni dočkal znovu uvedení na trh, takže jsme jej rádi vyzkoušeli. Ohřál jsem rýžový nápoj (kravské mléko nepijeme),  ale dobře se rozpustí i ve studeném. Kakao chutná skvěle, jen doporučuji dát místo 5 lžic na 200 ml mléka klidně jen 3 lžičky, nápoj je i tak dobrý a chuťově výrazný. Manner Cacao obsahuje pouze kakaový prášek s certifikátem Fairtrade a cukr.

Přečtěte si také:

Manner Cacao rozpustný nápoj: čokoláda pro všechny!

Manner Cacao rozpustný nápoj: čokoláda pro všechny!

Manner kakaový nápoj je lehce rozpustný v teplém i studeném mléce, i v jeho veganských variantách. Společnost Manner se zavázala k trvale udržitelné produkci a k ochraně životního prostředí, proto je nápoj certifikován značkou Fairtrade, nemá žádné přídavné látky a je veganský!

Kakao je vyrobeno z bobů, jež jsou pražené ve vlastní pražírně v centru Vídně. Díky tomu má kakaový nápoj Manner svoji typickou čokoládovou chuť Manner. Skvělá chuť vytvořena s láskou!
Více na www.manner.com

Reklama