Indulona je známou českou značkou, která má na našem trhu dlouhou historii. Za tu dobu několikrát změnila obal a rozšířila svůj sortiment produktů, kvalita ale zůstala stejná a díky tomu je už řadu let oblíbená u svých zákazníků. I my v redakci ji máme moc rády a nedáme na ni dopustit.

Co jsme testovaly?

  • Indulona Original – tradiční receptura bez konzervačních látek pro intenzivní péči.
  • Indulona s olivovým olejem pro intenzivní hydrataci.
  • Indulona s výtažkem z měsíčku lékařského s regeneračním účinkem.
  • Indulona Ochranná s antibakteriálním účinkem.

 

Julie Hájková

Indulonu znám a používám, takže se až tak velké překvapení nekonalo. Většinu z testovaných druhů jsem neměla na rukách poprvé. Jeden mě ale přesto velmi překvapil a nadchl.

Indulona originalindulona

Tohle je ta původní Indulona, jak ji pamatuji z dětství. Když potřebujete ruce skutečně promastit, je tento hutný krém naprosto ideální. Musíte ale počítat s tím, že se nevstřebává tak rychle. Proto ji používám spíše před spaním, než přes den. A ráda ji namažu i na chodidla. Oceníte ji zkrátka kdekoli, kde máte vysušenou a popraskanou kůži.

Indulona ochranná

Je o něco méně hutná, než Indulona original, ale ruce také skvěle promastí. Vstřebává se podstatně rychleji, takže bych ji klidně použila i během dne. Navíc má mít podle popisu také antibakteriální účinek, takže pomůže ochránit ruce před mikrobiální kontaminací. K tomu všemu má příjemno, ale nevtíravou vůni.

Indulona měsíčková

Tento regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem je velmi příjemný, používám jej už dlouho. Pokožku krásně zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje. Baví mě na něm i to, že se rychle vstřebává. Na dlaních nezanechává dlouhou dobu mastný film, takže je naprosto ideální k častějšímu použití přes den.

Indulona olivová

S touto Indulonou jsem do této doby neměla zkušenost a musím říct, že mě nadchla. Krásně voní, skutečně rychle se vstřebává a zanechává ruce krásně hladké. Pro mě číslo jedna z testovaných variant.

 

Marie Cicvárek Fléglová

Indulona je klasika. Připomíná mi dětství a moji milovanou prababičku, chalupu na Valašsku, čistě povlečenou postel a ruce mámy. Indulona je zkrátka nadčasová a pořád jednička.

Z testování nových krémů na ruce jsem byla nadšená. Mým favoritem je ta oranžová – měsíčková. Mám ji na pracovním stole, mažu se s ní klidně několikrát denně a vzhledem k tomu, že celý den cvakám do počítače, nejvíce oceňuji rychlost, kterou se vsakuje do rukou, nemastí, přitom hydratuje na maximum, voní a zároveň vyživuje.

 

Klára Tichá

Na Indulonu jsem zvyklá odmala. Vždycky jsme ji měli doma. Nejoblíbenější byla Indulona original a Indulona měsíčková. V momentální době jsem si nejvíce oblíbila Indulonu ochrannou, protože mám velmi suché ruce. Po namazání se ale změní v krásně hebké a hydratované. Všechny druhy Indulon příjemně voní a rychle se vstřebávají. Indulona original pokožku krásně promaže, ale hodí se spíše na noc. U Indulony zůstanu i nadále.  

in

Vendula Kubalíková

Indulona original

Otevřela jsem „modrou“ Indulonu a měla najednou pocit, že jsem o třicet let zpět. Vůně je vůbec nejlepší spouštěč vzpomínek. Rodiče oba Indulonu kdysi dávno v práci „fasovali“ a odmala jsme ji měli v koupelně a nejen tam. Vůně se nezměnila a stále je to velmi hutný krém, který skvěle regeneruje. Natírala bych ho spíše na noc.

INDULONA olivová

Pro mě olivová novinka byla velmi příjemná. Lehčí konzistence krému, nevtíravá vůně, hezky se roztírá a stejně rychle vsákne. Na pracovním stole mu bude dobře.

Kristina Vodičková

Indulona není žádnou novinkou na trhu, ale díky testování vím, že už neexistuje jen ta klasická modrá! Ano, možná jsem trochu zaspala dobu, ale dlouhodobě jsem nikdy krémy na ruce nepoužívala a nepotřebovala jsem to. Ovšem tuto zimu se mi mé rouhání dost vrátilo. Nemám suché celé ruce, ale některé prsty mají opravdu šupinky, a tak krém potřebuji denně. Vyzkoušela jsem všechny druhy a musím říct, že na prvním místě bude Indulona olivová, hned za ní original a poté ochranná. Na první dvě opravdu nedám dopustit, a co se týče ochranné, tak tu jsem používala jen v mrazech a nyní už je na mě moc hutná. Indulona se krásně vstřebává, ruce nezůstávají mastné a opravdu vidím, jak se pomalu, ale jistě vytrácí všechny šupinky. Myslím, že Indulona je skvělá svou dostupnou cenou a kvalitou lepší než leckteré předražené krémy, které vám jen na chvíli dodají hydrataci a díky špatnému složení naopak ruce vysuší. Modrá a zelená je jasná volba.

 

Jitka Turková

Značka Indulona má v naší rodině velkou tradici, pamatuji si ji již od dětství, vždy byla na poličce v koupelně.

Dnešní Indulona je ještě krásnější. V hezkém moderním balení a k tomu ještě 4 druhy: originál, ochranná, měsíčková a olivová.

Těžká volby, která z nich je lepší, všechny příjemně voní, snadno se roztírají a rychle se vstřebávají.

Doma trpíme na „suché ruce“ a tak Indulona musí být hned při ruce u umyvadla. Indulonou nepohrdne ani muž, jiným krémem by se nenamazal… je to chlap.

Indulonu neváháme použít i na chodidla. Pokud musím dát jedničku, tak volím olivovou! Svěží vůně vydrží velmi dlouho!

www.indulona.cz