Jak nám takto upravené krekry TUC chutnaly?

Mám moc ráda sýrové pomazánky a na krekry TUC jsem použila pomazánku z modrého plísňového sýra. Kombinace s pečenou „TUCkou“ byla velmi dobrá. Také rádi děláme lehký dip s koprem, zakysanou smetanou a s citronem. Nadýchaná konzistence je velmi vhodná pro nabírání slanou krekrou. Líbí se mi, že je to zase něco nového, krekra krásně křupne, je to opravdu moc dobré.
Klára Křížová

Dělám nejraději vajíčkovou nebo česnekovou pomazánku a nápad s natíráním na TUCky mi přišel jako zajímavý. TUCky máme rádi, takže jsme to chtěli vyzkoušet. Přiznám se, že jsem měla strach, že krekry zvlhnou a nebude to úplně dobré. Ale vše se snědlo tak rychle, že jsem zapomněla na své obavy. Návštěva si servírování pochvalovala, naše TUC jednohubky měly velký úspěch.
Jitka Turková

Krekry TUC patří už dlouhá léta moje oblíbené. Nikdy je nezapomeneme koupit, když nás čeká dlouhá cesta autem, ale nesmí chybět ani v našem domácím košíku s pamlsky. Mám ráda i mini variantu v sáčku, která je praktická třeba pro děti na výlet. Miluji obyčejné TUC bez příchuti, děti zbožňují sýrové a slaninové. Nikdy nezapomeneme vyzkoušet nové příchuti, aktuálně máme doma rajčatové a se semínky. Obojí u nás zabodovaly. TUC můžu klidně naskládat na talíř, když přijede návštěva, všem totiž chutnají. A když jde o návštěvu, pro kterou chystáme větší občerstvení, tak k TUCkám nachystám ještě několik druhů dipů nebo pomazánek. TUCky se totiž dají skvěle zdobit jako chlebíčky. Ještě raději však mám, když připravím dva, tři druhy dipů - sýrový, česnekový, rajčatový, s olivami, prostě různé. A k nim na namáčení kousky zeleniny, hlavně mrkev, okurek, řapíkatý celer, papriku a několik druhů TUC. Hosté si potom vyberou co si zrovna do dipu namočí. Podobné občerstvení chystám i pro letošního Silvestra.
Elly z bohynekuchyne.cz a redaktorka rubriky Vaření

Podívejte se na naše články a recepty s krekrami TUC:

Cheesecake se slaným karamelem

Quiche s parmskou šunkou

Rozpečené TUCky

Připravte si DIP z pečeného česneku a použijte jej k servírování s TUCkami!

Redakce testuje novinky TUC, sbalte si je na výlet jako my

-> navštivte TUC také na Facebooku! <-

Reklama