I my v redakci jsme se pustily do testování produktů REVIFLEX od Pharma Future. Jaké jsou první dojmy a jak jsme s produkty spokojené? Přečtěte si hodnocení Míši a Jitky.

box

Co se testuje?

  • REVIFLEX sérum, 15 ml
  • REVIFLEX noční krém, 50 ml
  • REVIFLEX oční emulgel, 15 ml
  • REVIFLEX denní krém, 50 ml

 Všechny produkty najdete ZDE.

Hodnocení:

Míša

Mám to štěstí, že mohu testovat sadu krémů REVIFLEX, a když říkám štěstí, tak to myslím opravdu vážně. Mám velice citlivé oči a všechny krémy, kterých jsem vyzkoušela nespočet, mi dráždily oči. Pálení, řezání a slzy mě trápily celý den. Proto jsem krémy nepoužívala a jako alternativu jsem zvolila různé olejíčky na přírodní bázi.

S krémy REVIFLEX tyto potíže nemám a s radostí je aplikuji ráno i večer. Dobře se vstřebávají a nezanechávají mastný vzhled, pleť je po nich jemná a rozzářená. Po pouhých 10ti dnech používání jsem nečekala žádné zázraky, ale kolegyně, která se vrátila z dovolené si změny ihned všimla. A má pravdu, moje pleť je vypnutá a má mladistvější vzhled.

Nyní už věřím, že pravidelným používáním REVIFLEXU se zázraky dostaví.

Jitka

S potěšením jsem otestovala balíček produktů značky REVIFLEX. Balíček obsahoval denní a noční krém, sérum a oční krém.  Krémy se velmi snadno roztírají a rychle vstřebávají. Mám jemnou a citlivou pleť, která okamžitě reaguje na použití krémů, po aplikaci Reviflexem se má pleť velmi zklidnila, použití očního krému nezpůsobilo žádné pálení ani slzení. Sérum používám střídavě večer nebo ráno před aplikací krémem. Musím pochválit i elegantní obal.

 
Kosmetická řada REVIFLEX je primárně určená pro zralou pleť, ale můžete ji používat v každém věku. Všechny tyto produkty obsahují REVIFLEX komplex, který chrání, zklidňuje a remodeluje pokožku a působí také jako prevence proti vráskám, které zároveň eliminuje. Díky němu budete mít stále mladistvý vzhled.

Čtěte také: