Co jsme testovali? Kečupy HELLO v novém praktickém balení kapsičky!

Kečup HELLO si letos nově můžete koupit v inovativním a praktickém balení kapsičky 200 g - obsahuje 165 g rajčat na 100 g kečupu a je sterilován, tedy neobsahuje žádné konzervační látky! Můžete si vybrat ze dvou variant – ostrý a jemný kečup. Porce je ideální na výlety, praktické balení můžete využít při grilování, nebo když si u táboráku budete opékat buřty nebo klobásky. Určitě se neztratí v kuchyni na chatě, můžete si ho přibalit na dovolenou. Malé 200g balení s praktickým uzávěrem se ale určitě hodí i těm, pro koho je velké balení 500 ml zbytečně velké. Oceňujeme, že kečupy HELLO jsou vyrobeny z kvalitních surovin a neobsahují žádné konzervační látky. Myslíme, že se stanou jedním z hitů letošní grilovací sezóny. Kečupy HELLO jsou k dostání v obchodech Billa.
5cee738b692edobrazek.png

Více o kečupech HELLO najdete na této stránce

Jaké jsou naše recenze?

Konečně se umoudřilo počasí a mohli jsme uspořádat grilovací party s přáteli na zahradě jejich krásné chalupy. K tomu se mi velice hodilo testování kečupů HELLO v novém praktickém balení.
Kečupy se díky novému balení  pohodlně převážejí a jsou velice skladné. S praktickými kapsičkami s uzávěrem se dobře manipuluje a i množství je vyhovující.
Kečupy HELLO nám chutnaly ke klobáskám, grilovanému masu i k hamburgerům.
Nadchli jsme pro ně naše přátele, které zajímalo jestli už jsou v prodeji. A našim čtenářkám je vřele doporučuji vyzkoušet.
Míša Malečková

Už od dětství jsem milovníkem rajčat, je to má nejoblíbenější zelenina a samo sebou mám ráda veškeré produkty z něho připravené, tudíž i kečup. Často si připravuji omelety a kečup ji krásně dochutí, proto jsem neváhala vyzkoušet kečup HELLO v jemné verzi. Má znamenitou chuť, kladně hodnotím, že je bez obsahu konzervačních látek, to oceňuji nejvíce. Kdybych byla v roli rodiče, zajisté bych nejvíce ocenila praktičnost balení a dávkování, které se hodí na letní grilování nebo na výlet do přírody, když se jde na táborák. Sama jsem ho vzala ke kamarádce na zahradu, kde se konala zahradní párty a dokonale podtrhl chuť grilovaných klobás a hovězího masa.
Žaneta Podlahová
5cee742d20521obrazek.png

Z Hello kečupů jsem byla mile překvapená. Balení je ideální na to, abyste si je mohli vzít s sebou na gril ke kamarádům na zahradu. To jsem také udělala. Nezaberou místo a nevytečou v batohu. A co je nejlepší, mají vážně skvělou chuť! Nejvíc mi chutná ostrá varianta, která je pálivá tak akorát. Teda alespoň pro mě. Konzistence je optimální a líbí se mi, že jsou bez konzervantů! Doporučuji s grilovanou krkovičkou!
Karolína Waberová

Grilování a opékání buřtů na ohni je v naší rodině oblíbenou letní kratochvílí. A nesmí u toho chybět hořčice a kečup. Já osobně jsem na kečupy hodně vybíravá a jen tak něco mi nechutná. Je pro mě důležité, aby obsahoval hodně rajčat, což ten od Hello splňuje. Konzistence není moc řídká ani hutná. Zkrátka tak akorát. Super je praktické balení a když vyrazíte opékat do přírody, nemusíte s sebou táhnout celou lahev. Na pálivé věci moc nejsem, takže můj favorit je ten jemný.
Veronika Bulánková

Když jsem dostala na testování kečupy HELLO v praktickém balení, byla jsem moc ráda a těšila se, až je vyzkouším. Díky praktickému balení jsem hned věděla, že HELLO kečupy semnou poputují na chalupu a užijeme si jedno z prvních grilování. Od podzimu se vždy těšíme, až nastane jaro, budeme jezdit na chalupu a začneme grilovat. Grilujeme takřka vše, maso, zeleninu, opékáme buřty i klobásky. I při letošním nepříznivém počasí, jsem již několik „grilovaček“ stihla. Kečupy v novém balení jsem si zamilovala. Vyhovuje mi jejich velikost, skladnost při převážení a hlavně vysoký podíl rajčat. Nesmím zapomenout na to, že kečupy neobsahují konzervanty. V pátek jsem na grilu připravila jen rychlovky. Dceři jsem grilovala párek a rohlík, ten pak vydlabala pinzetou a udělala párek v rohlíku S kečupem HELLO – jemným jí moc chutnal. Na sobotu, jsem naložila panenku a krkovičku jen do bylinek. K tomu jsem udělala koktejlovou omáčku (majonéza, kečup, křen a citronová šťáva)… použila jsem kečup HELLO ostrý. Omáčka byla skvělá, díky velkému podílu rajčat hodně výrazná, všem moc chutnala a já už tuto oblíbenou omáčku z jiného kečupu dělat nebudu. Lucka si dala panenku pouze s kečupem jemným a nadšeně se usmívala, že tak dobré maso s kečupem ještě nejedla. Nové kečupy HELLO, vřele doporučuji, jak pro složení, chuť, absenci konzervačních látek, tak praktičnost balení na chalupy i pikniky.
Věra Forejtová
5cee73f5e6e88obrazek.png

Letní grilování je pro nás

Co se nám na kečupech HELLO v inovativním a praktickém balení kapsičky líbí?

  • Je to velmi chutný a kvalitní kečup.
  • Neobsahuje konzervační látky.
  • Balení je praktické a v podstatě nerozbitné.
  • Kapsička se dá zavřít a obsah dál použít, není na jedno použití.
  • Není nutné sebou brát velké balení kečupu, kapsička je menší a dobře skladná.

Více o kečupech HELLO najdete na této stránce
5cee73ab6a856obrazek.png

Reklama