Jogurty Müller Mix přináší jak oblíbenou klasiku, tak i absolutní novinky, které nadchnou i ty nejnáročnější gurmány. My jsme je v redakci měly možnost vyzkoušet. Jak nám chutnaly?
5cdc1dd1cad1dobrazek.jpg

Karolína Waberová

Protože jsem měla možnost otestovat všechny příchutě jogurtů Müller Mix, dala jsem si záležet na tom, abych se vždy na každou variantu pořádně soustředila. Po týdnu jsem zjistila, že mi nejvíce chutná kombinace jemných čokoládových křupinek a jogurtu s chutí lískových oříšků. Jogurty nejsou přeslazené, takže jsou ideální jako vydatná snídaně, když zrovna spěcháte do kanceláře. Určitě musí moc chutnat i dětem!

Veronika Bulánková

Osobně dávám přednost bílým jogurtům, do kterých si přidávám ovoce, oříšky nebo třeba proteinový prášek. Ochucené jogurty si kupuji spíše výjimečně, jsou mi náhradou sladkostí. Je to pro mě takové zdravější mlsání. Během několika dní jsem se nicméně snažila otestovat co nejvíc příchutí jogurtů Müller Mix. O žádné, z nich nemohu říct nic negativního, právě naopak moc mi chutnaly. Ráda bych ale vyzdvihla dvě příchutě. Na prvním místě se umístil Müller mix krémový jogurt s kombinací granátového jablka a malin. Jogurt je krásně jemný a skvěle ho doplňuje mírně nakyslá ovocná složka. Hned v těsném závěsu je jogurtu s pistáciovou příchutí a s tradičními italskými oplatkami. Jako milovníka všeho pistáciového mě tato příchuť hodně potěšila.

Michaela Malečková

Jogurty Müller Mix splňují moje představy o kvalitě a chuti. Jsou vyráběny z kvalitních surovin a mají opravdovou chuť poctivého jogurtu. Líbí se mi i široká škála výběru příchutí. Je těžké vybrat jednu, ale můj roční vnouček si oblíbil Müller Mix jahoda nebo borůvka.

Marta Kratochvílová

Jogurty Müller Mix mají přidanou hodnotu, vždycky je u nich ve vaničce něco navíc. Ať už křupky, čokoládové kousky nebo ovocný džem. Mně osobně nejvíc chutná Mix Salted Caramel. Jsem totiž milovníkem slaného karamelu. U jogurtu jsou křupavé kuličky s příchutí čokolády a slaného karamelu, a i sám jogurt má příchuť slaného karamelu. Jestli to nebylo už trochu moc? Pro mne tedy rozhodně ne! Ačkoliv jsem se trochu bála, že v jogurtu bude zvláštní, chutnal mi opravdu moc. Skvělý jako dezert třeba po obědě.

Druhým, který mi chutnal, byl mix granátového jablka a malin. Mám ráda, když je ovoce v jogurtu trochu kyselé, což tento skvěle splňuje. Má příjemnou osvěžující chuť. Skvělý bude hlavně v letních měsících.

Klára Křížová

Dvousložkové jogurty Müller Mix jsou u nás oblíbené, proto mi udělalo radost testování. Za mne je jedničkou Mix Salted Caramel! Chutnají mi i ty ostatní, ale tato chuť je úchvatná. Také máte období, kdy ujíždíte na něčem, co vám moc chutná? Tak za mne je to nyní tento jogurt! U nás doma pak vítězí ještě Müller Mix jahoda a borůvka. Myslím ale, že neuděláte chybu s žádným Müller Mix!

Můžete se podívat, jak jogurty Müller hodnotí i naše spřátelená blogerka Adriana!

Jogurty Müller Mix – z novinek si vybere jak milovník kvalitního ovoce, tak ten, kdo dává přednost skvělým křupinkám.

Nový Mix ovocný:

  • Jste milovník žhavých trendů? Pak ochutnejte revoluční mix ovocné vitamínové bomby v podobě výrazného granátového jablka a sladkých malin v krémovém jogurtu. 
  • A co třeba kyselá chuť třešní v kontrastu se sladkým vanilkovým jogurtem? To vše se snoubí v dokonale vyváženou a osvěžující chuť.

Nový Mix křupinkový:

  • Vyzkoušejte kombinaci jemných čokoládových křupinek a delikátního jogurtu se sofistikovanou chutí lískových oříšků. Tomuto pokušení jen těžko řeknete ne.
  • Sáhněte po jogurtu s příchutí slaného karamelu s kuličkami z čokolády a také slaného karamelu. Rafinovaná sladko-slaná kombinace vás doslova donutí jít na dno kelímku každý den.
  • Nebo přece jen máte rádi krémový jogurt bez příchuti, ale chcete si rozmazlit trochou čokolády? Pro vás je ideální krémový jogurt s čokoládovými rolkami upečenými podle delikátní křupavé italské receptury. Pro chuťové buňky bez debat explozivní zážitek.

 
Nový Mix od Müllera.
Vyber si ze spousty výjimečných, a tak lahodných chutí, že ti dojdou slova.
To je nový Mix.