Pro sladké má většina naší redakce velkou slabost, hlavně čokoládové dobroty u nás mají své stálé místo. Proto byli z testování pralinek Diana Premium všichni nadšení a po sladkých čokoládových bonbonech s lískovým oříškem a náplní se jen zaprášilo. Své příznivce si našla jak mléčná, tak hořká varianta, která má dokonce 70 % čokolády. Přečtěte si, jak nám chutnalo. 

5c7e788f7c7bfimage.png

Veronika Bulánková, redaktorka

Čokoládu prostě miluju. Patří k mému nejoblíbenějšímu mlsání. Dřív u mě vítězila jedině mléčná, ale poslední dobou mi zachutnala i hořká. Většinou si kupuji právě 70%, protože je sladká a hořká tak akorát. Po ochutnání pralinek Diana Premium mám nového favorita, jemná tmavá čokoláda se krásně rozpouští na jazyku a lískový oříšek příjemně zakřupe. Ale ani mléčnou variantou neuděláte krok vedle. 

Kristina Vodičková, editorka

Pokud si mám dát čokoládu, vždy sáhnu po hořké, protože mléčné jsou na mě moc sladké. Jsem hodně kritická a vybíravá, každopádně 70% pralinky Carla mají výbornou čokoládu i náplň. Je tak akorát hořká a zároveň jemná a není zbytečně přeslazená. Myslím, že jsem po dlouhé době našla bonboniéru, kterou bych si přála dostávat k svátku! Rozhodně doporučuji.

Žaneta Podlahová, marketing

Ačkoliv bych neměla vůbec jíst čokoládu, (občas) zkrátka zhřeším. A tak jsem zhřešila a ochutnala pralinky Diana. Mají lahodnou chuť díky krému, který je v pralinkách obsažen. Za mě jednoznačně vítězí Diana v mléčné čokoládě, která je více jemnější než hořká. Určitě potěší nejednu mlsnou ženu.

Michaela Malečková, recepční

Diana pralinky v mléčné čokoládě jsou mé nejoblíbenější. Ani neumím popsat ten slastný pocit při vychutnávání sametové mléčné čokolády a lískooříškové náplně s celým oříškem. Prostě mňam!!! U pralinek Diana Premium oceňuji, že jsou ze 70% hořké čokolády. Dodává jim to punc luxusu.

Markéta Škaldová, redaktorka

Jsem velkou milovnicí všeho sladkého. Dortíky, čokolády, bonbony, bych mohla jíst neustále. Když mi tedy někdo nabídne dobrotu k ochutnání, neodmítnu. Pralinky Diana Premium, které tvoří 70 % hořká čokoláda, mě popravdě nenadchly, ale ani neurazily. Více mi chutnala varianta z mléčné čokolády. Čokoláda sama o sobě je výtečná, jen jsem měla problém s lískovým oříškem uvnitř pralinky. Nechutnal mi. Přišel mi vysušený, nečerstvý. To je jediné mínus, které těmto bonboniérám vytýkám.

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Čokoláda to je moje. Zkusila jsem poctivě obě varianty – pralinky z mléčné čokolády Diana i prémiové pralinky se 70% hořkou čokoládou. A i když u mne většinou vyhrávají hořké varianty, tentokrát souboj vyhrála ta mléčná. Štěstí, že se po nich tak rychle v redakci zaprášilo, alespoň jsem neměla takové výčitky svědomí a nehořekovala nad svojí váhou.

Pralinky můžete otestovat i vy. Nenechte si ujít gurmánský zážitek a zapojte se do naší soutěže ZDE.

5c7e78a7ea616image.png

Inspiraci hledejte na carlachocolate.com

Pralinky Diana zakoupíte v síti obchodů Penny market, Billa, Tesco a Albert.

Reklama