Fén Supersonic má skvělý, originální design, který zaujme na první pohled. Dobře se drží v ruce a velmi pohodlně se s ním manipuluje. Je lehký, těžiště fénu se nachází v rukojeti, takže nezatěžuje ruku, která ho drží. Má velmi snadné ovládání, které je intuitivní.

649d8ce60c4fdobrazek.png

To, co ocení každá žena jsou nástavce, které můžete využít podle své potřeby. Jedná se o stylingový koncentrátor, difuzér, nástavec pro jemné sušení, hřeben se širokými zuby, Flyaway proti polétavým vlasům pro hladký a zářivý look. Nasazení a vyjmutí jednotlivých nástavců je snadné, jsou spojené magnetem, takže dokonale přilnou.

Fén má dokonalé senzory pro měření teploty, kterou v podstatě měří neustále. Také je oproti jiným fénům testovaný Supersonic skvělý v rychlosti foukání vzduchu. Jak nám vysvětlil kadeřník a ambasador značky Dyson Marty, fén má neuvěřitelný tok vzduchu (13 litrů vzduchu za vteřinu), to znamená, že urychlí práci – což při vysoušení vlasů chcete.

649d8d5c878bcblobid0.png

To, jak fén přesně funguje dodává vlasům ochranu před přesušením a poškozením. Fén umí pracovat s nižšími teplotami, které vytvoří kvalitní styling a při tom vlasy chrání.

Fén Supersonic je opravdu výjimečný. Když ho máte v ruce a vysoušíte s ním vlasy, vyzkoušíte nástavce, pak rozhodně zatoužíte ho mít doma. Stejně tak, jako my.

Fén Supersonic

  • Vysoušeč vlasů nové generace s inteligentní regulací teploty.
  • 5 magnetických nástavců pro všechny typy vlasů: stylingový koncentrátor, difuzér, nástavec pro jemné sušení, hřeben se širokými zuby, Flyaway proti polétavým vlasům pro hladký a zářivý look.
  • Navržen tak, aby vytvořil požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Teplota vzduchu se měří 40× za sekundu a je neustále pod kontrolou.
  • Ochranná technologie Heat Shield: Povrch nástavců zůstává chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.
  • Záporné ionty pomáhají redukovat statický náboj.
  • Zdokonalená akustika: Zaručuje tichý chod vysoušeče.
  • Pop-up Store Dyson je otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin, můžete si sem osobně zajít a osobně vyzkoušet nejnovější technologie od značky Dyson a dozvědět se o nich od proškolených profesionálek bližší informace. My jsme šly vyzkoušet stylingové nástroje na úpravu vlasů a můžeme je určitě doporučit!

649d8c023dcabobrazek.png649d8c67a5200obrazek.png

Foto: Michal Protivanský

Co říká na fén Supersonic Martin Tyl, uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník, ambasador značky Dyson?

„Má úplně jinou technologii než jakýkoliv dosavadní fén. Motor fénu je přesunutý do rukojeti, což je pro mě důležité. Když držíte fén dlouhý čas v ruce, víte, o čem mluvím. S tímto fénem Supersonic je to daleko snazší. Je daleko lehčí než klasické vysoušeče vlasů. Fén má neuvěřitelný tok vzduchu (13 litrů vzduchu za vteřinu), to znamená, že urychlí práci. Tím, že tento fén používáme v mém salonu, mají ho i mí kolegové a klienti si ho mohou vyzkoušet a porovnat, musím říci, že řada z nich už doma Supersonic má“.
 649d8d551489cobrazek.png

Reklama