image00005.jpg
Foto: redakce

Karolína, redaktorka

Přípravků na uklízení není nikdy dost, a i přes to, že mám svou oblíbenou značku, nebráním se otestovat něco nového. Tentokrát se mi do ruky dostaly dezinfekční prostředky na úklid, ale i na ruce od značky Lysoform. Hned jsem si oblíbila ten na vytírání, příjemně totiž voní po citrónu a po vytření není místnost cítit umělou vůní. Navíc zbavuje podlahu v kuchyni mastnoty a dlaždice se pěkně lesknou. Pochválit ale musím i prostředek na kuchyň, který má vychytaný dávkovač, díky kterému na plochu použiji jen tolik pěny, kolik je opravdu potřeba. Stačí vážně trochu, všechny přípravky jsou opravdu spolehlivé. Do chodby jsem si zase s radostí postavila dezinfekční gel, který používám hned po příchodu domů, v kapse mám jeho miniaturu. Nevysušuje tolik ruce a oproti jiným volně prodejným gelům zničí 99,9 procent bakterií a virů*.

image00002.jpg

Veronika, redaktorka

Na uklizenou domácnost si potrpím i za normálních okolností, ale při covidové pandemii u nás úklidové prostředky přeci jen mizí rychleji než obvykle. Více jsem se začala soustředit na ty, které kromě úklidu i dezinfikují. Ty od značky Lysoform slibují odstranění virů a bakterií a já nemám důvod jim nevěřit. Dobře se s nimi pracuje, a navíc příjemně svěže voní. Prostředek na kuchyň skvěle odstranil mastnotu, která se na lince a skříňkách za týden nahromadila. Produkt na koupelny mi pomohl s vodním kamenem a díky univerzálnímu čističi se naše podlahy leskly jako nikdy. Uvítala jsem i balení dezinfekčního gelu s pumpičkou. Mám teď velkou spotřebu a tohle je velmi praktické. Doplňuji si z něj menší lahvičky, které mám všude možně po kapsách.

image00001.jpg

Marta, editorka

Se značkou Lysoform jsem se setkala poprvé a musím říct, že mě mile překvapila. Dezinfekční prostředky se v tuto dobu skvěle hodí a využije je každý z nás. Velmi jsem si oblíbila prostředek na mytí koupelny, který hezky voní po citronu a odstraňuje vodní kámen. A také ten na kuchyň, který dobře zbavuje mastnoty. Kromě uklízecích prostředků jsme mohly v redakci otestovat také dezinfekční gel Lysoform, který je skvělý. K dostání je ve velkém i malém balení. To si díky velikosti můžete vzít kamkoliv s sebou. Gel tolik nevysušuje, jako některé jiné dostupné, takže rozhodně doporučuji.

image00003.jpg

test.pngČisticí a dezinfekční prostředky značky Lysoform s více než 120letou tradicí fungují na bázi kombinace benzalkoniumchloridu a kyseliny mravenčí, díky čemuž účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů* ve vaší domácnosti.

Zároveň, na rozdíl od prostředků na základě chloru, jsou šetrné k jednotlivým povrchům, odstraňují nečistoty a nepříjemný zápach. Ten vystřídá příjemná svěží vůně.5fc10dc3edc8dobrazek.png

Lysoform nabízí hned několik výrobků k úklidu celé domácnosti, které jsou navíc účinné proti viru SARS-CoV-2:

čistič na kuchyň, čistič na koupelnu, dezinfekční čistič na podlahy a dezinfekční sprej.

5fc4f0c286a6bobrazek.png
Lysoform čistič na kuchyň
Udržujte svou kuchyni v dokonalé čistotě. Nový čistič kuchyně se postará o perfektní dezinfekci, kdy zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokým odmašťovacím účinkem. Bonusem, který hospodyňky ocení, je příjemná vůně. Použití čističe je velmi jednoduché. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na koupelnu
Novinka se postará o perfektní dezinfekci (zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*) a dokonalou čistotu vaší koupelny. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně jednoduché jako v případě čističe kuchyně. Pokud chcete čistit: nastříkejte na povrch a nechte působit 15 minut. Následně setřete navlhčenou utěrkou.

Lysoform čistič na podlahy
Pro dokonale čisté podlahy ve vašem domově vyzkoušejte novinku Lysoform čistič na podlahy. Je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů*. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelném povrchu v kuchyni a koupelně, a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

Lysoform dezinfekční sprej
Lysoform dezinfekční sprej je každodenní víceúčelový čistič, který lze použít k dezinfekci téměř všech tvrdých povrchů a předmětů u vás doma i na cestách. Pomáhá chránit vaši rodinu před nemocemi tím, že zabraňuje šíření škodlivých bakterií a virů. Antibakteriální čistič odstraňuje až 99,9% bakterií, plísní a virů*. Lze ho použít na různé povrchy v domácnosti, včetně umyvadla, vany, sprchového závěsu, zrcadla, dlaždic, desek, herních ploch pro děti, odpadkových košů, klik dveří, nábytku a oken. Lze také použít jako čistič na podlahu.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

*Virucidní účinnost proti obaleným virům.

Náš článek

Reklama