ci1.jpg
Foto: Klára Křížová

Pro testování čističky vzduchu a ventilátoru Rowenta Eclipse 2 v 1 jsme použili pokoj náctiletého studenta. Musíme pochválit design! Čistička vypadá velmi stylově a do pokoje náctiletého syna skvěle zapadla. Jako správný tester hned čističku vyzkoušel. Tato smart novinka ho nadchla. Čistička a ventilátor v jednom má dva režimy ventilátoru – automatický, který se přizpůsobí rychlostí ventilace aktuálnímu okolí a noční, který je velmi tichý a neruší při usínání a spánku. To máme vyzkoušené, noční chod je téměř neslyšitelný, takže ho vůbec nevnímáte.  Rowentu také můžete použít jako velmi decentní osvětlení – jemně modré světlo dodá vaší místnosti velmi tlumenou atmosféru.

Ventilátor má celkem 12 rychlostí, z toho 4 jsou velmi tiché. Čistička má super dosah, můžete si nastavit její otáčení ve třech úhlech, takže není statická, ale funguje ve více směrech. Vše si můžete nastavit buď manuálně na displeji nebo pomocí dálkového ovládání. Je super, že si chod čističky můžete i naprogramovat pro případ, kdy například nejste doma. K dispozici je 12hodinový časovač a funkce zpožděného startu.
ci2.jpg
Foto: Klára Křížová

Čističky vzduchu určitě oceníte, pokud máte doma alergika – což můj náctiletý syn je. Pokud má období, kdy kvetou jeho alergeny, dostane rýmu a pálí ho oči. Je super doplnit úlevné prostředky jako jsou kapky do očí či nosu ještě pomocníkem pro eliminaci pylu ve vzduchu přímo doma. Také je čistička skvělá, pokud bydlíte v prašném prostředí – což jsou města. Bohužel není dnes situace se znečistěným ovzduším dobrá na mnoha místech naší země. Je tedy dobré mít vzduch, který dýcháme doma co možná nejčistší.

Jakmile jsme začali používat Rowentu Eclipse 2v1, v místnostech, kde byla, se krásně osvěžil a vyčistil vzduch. Nemůžeme potvrdit míru vyčištění, to nejde objektivně pocitově zjistit, ale už vědomí toho, že se vzduch filtruje přes dva filtry s vysokou hustotou je uklidňující. Díky ventilátoru je cítit, jak v místnosti cirkuluje vzduch, myslíme, že se Rowenta Eclipse 2v1 velmi povedla!
ci3.jpg
Foto: Klára Křížová

Čistí vzduch i chladí - využití kombinace 2v1 - čističky vzduchu a ventilátoru je možné po celý rok. V létě Eclipse poskytuje čistý vzduch pro celý pokoj pro intenzivní a čisté chlazení. Po zbytek roku je to elegantní čistička vzduchu, která se skvěle hodí do každé místnosti podle vašich potřeb.

Jaká je tedy Rowenta Eclipse 2v1? Tento technologicky špičkový ventilátor a čistička vzduchu v jednom přináší do vašeho domova maximálně čistý a svěží vzduch v luxusním ultramoderním designu. 

Podívejte se na video

Čistička vzduchu

Rowenta Eclipse zachytí díky dvěma filtrům s vysokou hustotou až 99,95 %* alergenů, drobných částic a nečistot, a to i ty nejmenší - až do velikosti 0,1 mikronu. Je tak splněným snem všech alergiků a astmatiků: s Eclipse bude váš domov opravdu čistý, a to aniž by vám domácnost hyzdil přístroj obřích rozměrů. Eclipse vypadá doslova jako umělecké dílo!

*Externí laboratorní test: 99,95% filtrace ≥ 0,1 mikronů po 2 hodinách, při nejvyšší rychlosti. Vědecky prokázaná vysoká účinnost na částice o velikosti až od 0,1 mikronu a na vzduchem přenášené částice o velikosti na úrovni virů (testováno na H1N1).

Bezlopatkový ventilátor

Eclipse současně poskytuje výkonné, ale tiché osvěžení do parných dnů. Funguje totiž i jako ventilátor, který vás nebude rušit zvukem točení lopatkové vrtule. Při nejnižší rychlosti dosahuje jeho chod úrovně hluku pouhých 32 dB(A), a tak se můžete spolehnout na nerušivý provoz - například během spánku, čtení či sledování televize. Ventilátor Rowenta Eclipse nabízí celkem hned 12 rychlostí a samozřejmě i oscilaci. Jeho osvěžení dosahuje až do 8 metrů od přístroje a spolehlivě tak ochladí i větší místnost.

Stylový kousek

Rowenta Eclipse nejenže pročistí a osvěží vaši domácnost, ale zároveň se postará i o dekorativní osvětlení. Stačí zapnout jemné modré světlo a vytvořit tak relaxační atmosféru.

Pokud milujete nové technologie a nenecháte si ujít žádnou smart novinku, zbystřete. Představujeme vám unikátní Rowenta Eclipse 2v1. Tento technologicky špičkový ventilátor a čistička vzduchu v jednom přináší do vašeho domova maximálně čistý a svěží vzduch v luxusním ultramoderním designu. 

Benefity Rowenta Eclipse 2v1

  • Elegantní moderní vzhled připomínající umělecké dílo
  • Čistička se dvěma filtry s vysokou hustotou
  • Zachytí až 99,95 % alergenů, drobných částic a nečistot
  • Ventilátor má 12 rychlostí včetně 4 tichých nastavení
  • Vysoce tichý chod - při nejnižší rychlosti jen 32 dB(A)
  • Dva režimy ventilátoru: noční (postupné snižování z rychlosti 4 na rychlost 1) a automatický (automaticky přizpůsobí rychlost ventilace okolní teplotě)
  • Vícesměrová oscilace ventilátoru se třemi úhly: 30°, 60° a 120°
  • Možnost naprogramování: 12hodinový časovač a funkce zpožděného startu 
  • Dekorativní jemné osvětlení vhodné k relaxaci

Podívejte se na video

Více najdete na Homeandcook.cz

60aba0c85f86fsss.gif

Reklama