5ef35a3562943obrazek.png
5ef35ef864f7fobrazek.png
Produkty Bonduelle Légumio jsme testovali na naší redakční kulinářské akci, kde jsme spolu se čtenářkami a bloggerkami vytvořili několik receptů, jejichž základem byly právě Bonduelle Légumio. Jak nám chutnaly? Přečtěte si naše recenze:
5ef35a6d0377fobrazek.png
5ef35f1b41729obrazek.png

Klára Křížová

Myslím, že luštěninové těstoviny Bonduelle Légumio se opravdu povedly. Jsou velmi dobrým tipem pro vegetariány, pro vyznavače zdravého jídelníčku a pro ty, kdo moc nekonzumuje luštěniny jako takové. Super jsou také tři druhy omáček, které je možné s těstovinami zkombinovat. Chutné, lehké a zdravé.

5ef34f066a600obrazek.png

Jitka Turková

Bonduelle Légumio mne vyhovují. Nemám tak často k obědu ani k večeři luštěniny a některé mi ani moc nechutnají, je to pro mne dobrá forma dodání vlákniny a vitamínů díky těmto novým těstovinám. Omáčky jsou super, chutnají mi všechny tři varianty. Oblíbila jsem si recept se zapečenými těstovinami, omáčkou Bonduelle Légumio a sýrem. Mohu doporučit.
5ef34eaee821dobrazek.png5ef34f3077ee4obrazek.png

Lukáš Kučera

Těstoviny Bonduelle Légumio již znám, kupoval jsem si je hned, jakmile byly v obchodě k dispozici. Velmi mile mne překvapily omáčky Bonduelle Légumio! Mám rád zeleninu, nejvíce mi chutnala žlutá omáčka 5ef35adc0d2ebobrazek.pngs cuketami.

Věra Forejtová

Těstoviny Bonduelle Légumio oceňuji v přípravě jídel pro děti, mám dobrý pocit, že jsou zdravé a dobré. Oslovily mne všechny tři druhy. Těstoviny jsou u nás velmi oblíbeným jídlem, kombinuji je s různými omáčkami, masem, zeleninou a sýrem. pro rychlou přípravu jsou bezva i omáčky Bonduelle Légumio.

Hanka Růžičková

Musím přiznat, že cizrnové těstoviny nejsou úplně moje nejoblíbenější, znám je od jiných značek. Ale ty co jsem ochutnala od Bonduelle mě chutnaly. Ze složení jsem zjistila, že obsahují i  20% kukuřičné mouky. Tak nevím, zda kukuřičná mouka tolik pomohla chuti, ale jsou výborné. Jsou hezky pevné, mají dobrou konzistenci.Za mě palec nahoru i za ostatní: z červené čočky, cukety a hrášku. Pro bezlepkáře milé zpestření jídelníčku??
A když se tyto těstoviny doplnily zeleninovou omáčkou se žlutou cuketou, tak vzniklo výborné a rychle připravené jídlo.
Samozřejmě, že omáčku si dochutí kořením každý podle své chuti, ale ani to není nutné..

Testovali jsme:

Luštěninové těstoviny
5ef34f688b5c1obrazek.png

Vybrat si můžete hned ze tří možných variant: Fusilli z cizrny a kukuřice, Penne z červené čočky a mrkve nebo Rigatoni z hrachu a cukety. Jejich příprava vám nezabere více než pár minut a jsou přirozeně bez lepku. Légumio od Bonduelle je snadná cesta pro váš lepší a zdravější jídelníček.

5ef34f4b4d40bobrazek.png
Omáčky

Nové omáčky Légumio od Bonduelle nabízí velké a šťavnaté kousky zeleniny ve třech různých variantách. Zachutnat vám může klasická červená omáčka s lilkem, tymiánem a rajčaty nebo netradiční žlutá omáčka ze žluté cukety, mrkve a smetany s trochou estragonu nebo rajčatová omáčka s cuketou, paprikou a olivami.

5ef35fc332e15obrazek.png

5ef34f8c6e261obrazek.pngVíce na BONDUELLE.CZ
5ef34fbc12e4bobrazek.png

Reklama