Chcete se účinně zbavit plísní a bakterií ve vaší domácnosti? Oblíbená značka Savo nabízí řadu bezchlorových přípravků, které čistí a dezinfikují zároveň a navíc velmi příjemně voní. Pustily jsme se v redakci do testování nových přípravků SAVO. Jaké jsou první dojmy a jak jsme s produkty spokojené? Přečtěte si hodnocení Míši, Katky, Kláry a Klárky.

Testovali jsme tyto bezchlorové produkty:

Savo na podlahy bez chlóru Levandule

Savo bez chlóru na laminátové podlahy

Savo bez chloru na vodní kámen

Univerzální čistící ubrousky

Savo

Míša:

Měla jsem možnost vyzkoušet nové přípravky Savo a to -  Savo na podlahy bez chloru Levandule a Savo bez chloru na laminátové podlahy, dále pak Savo bez chloru Odmašťovač a Na vodní kámen. Savo má v naší domácnosti své místo již dlouhou dobu, díky široké škále výrobků. Bydlíme v rodinném domku. Máme psa a dvě kočky, zvířata se pohybují jak venku, tak i doma. Tudíž je pro nás Savo na podlahy bez chloru ideální:

  • dezinfikuje bez chloru
  • likviduje 99,9 % bakterií
  • příjemná vůně
  • odstraňuje alergeny (způsobené prachem, pylem, přítomností domácích zvířat)
  • hygienická čistota

Savo bez chloru Odmašťovač používám hlavně v kuchyni na sporák a dlaždičky, kde oceňuji jeho odmašťující účinky a Savo Na vodní kámen má své místo v koupelně, kde je nepostradatelným pomocníkem, protože máme tvrdou vodu a vyčistit usazeniny nebylo vůbec lehké. Se Savem je úklid hračka.

Klára K.:

Úklid domácnosti je prací, kterou nemám moc ráda. Někdo ji ale udělat musí. Proto moc ráda testuji a používám přípravky, které mi s úklidem pomůžou. Značku Savo mám ráda, používám ji často, je bezkonkurenční pro boj s plísní. Co se týká testovaných produktů, tak nejvíce chválím vlhčené ubrousky s levandulí. Jsou skvělé, mám je stále po ruce. Na různé povrchy, na přetření desky stolu. Odmašťovač je super na zažranou mastnotu, tekuté přípravky pro vytírání podlahy také. Jsem s testovanými produkty spokojená

Věra:

Přípravky Savo používám v domácnosti i u bazénu již dlouhou dobu. Jsem jim věrná, protože na Savo je spoleh. Hodně používám Savo na vodní kámen. Když s tímto přípravken umyji vanu, je krásně čistá, leská a hlavně vanu nepoškrábe jako tekutý písek. Nové Savo bez choru na vodní kámen ještě krásně voní. Dokonalé jsou i nové Universální čistící ubrousky. Máte je vždy po ruce, odstraní mnoho skvrn a hlavně, když je použijete na prach, máte jistotu, že prach v domácnosti jen nevýříte, ale opravdu ho odstraníte. Mám doma tři pejsky, kočičku, jedno dítko a velkého puberťáka, tak vytírám takřka každý den. Savo na podlahy bez Chlóru s vůní levandule je dokonalé. Dlažba se krásně leskla, odstanila jsem bez větší námahy všechny chlíčky a zůstala čistá podlaha a opojná vůně. Savo určitě nesmí v mé domácnosti i nadále chybět.

Katka:

Nové produkty SAVO mě velmi nadchly. Savo je tradiční česká značka, která nikdy nechyběla v naší domácnosti. Jsem majitelkou 3 pejsků a se SAVEM mám vždy dobrý pocit z úklidu i dezinfekce. Jediné, co mě občas trápilo, byly bílé fleky na černém oblečení, které jsem si náruživým úklidem přivodila. Proto jsem velmi přivítala novou bezchlorovou řadu SAVO. Krásně čistí, dezinfikuje, k tomu příjemně voní. Nedávno jsem se přestěhovala do nového bytu. Díky SAVU mám pocit čistoty. Zbavilo koupelnu i letité zašlé špíny. Za geniální považuji SAVO čistící ubrousky. Jsou univerzální na všechny povrchy, vždy po ruce – rychlý, a přesto kvalitní úklid. Příjemná je i cena výrobků. A žádné skrny na oblečení :-).

savosavo

Klára T.:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/22554382_10210595787434101_619058532_n.jpg?oh=baa959600563ba7179bafa4fd2c31135&oe=59E6DAE0

Čistá a desinfikovaná domácnost je u mě na prvním místě a s radostí testuji nové úklidové pomocníky, které mi toto můžou zajistit. Bezchlorové přípravky Savo jsem si oblíbila, protože nejen že dokáží odstranit bakterie a alergeny, ale navíc příjemně voní. Nejraději používám Univerzální čisticí ubrousky Savo, bez kterých už si úklid nedokážu představit.

 

 

Více informací najdete ZDE

Reklama