Je považován za krále burgerů. 97% obsah masa z plemene skotu Angus má ideální poměr tuku a tím zajišťuje jeho šťavnatost a výjimečnou chuť. K tomu jsou skvělé hamburgerové bulky přímo z pece.  Navíc pro české burgerové fajnšmekry postrádá nasládlou chuť americké bulky.
5ef9fc174cba0obrazek.png

Jak nám Angus burger chutnal?
5ef9ffc82e8e6obrazek.pngKlára Křížová

Velmi šťavnatý a chutný burger. Líbí se mi, že jej jen vybalíte a dáte na gril, nemusíte nic dochucovat, přidávat, jak je hotový a připravený, je velmi chutný. Mám ráda burgery, jsem spokojená. Grilované mleté maso jsme doplnili burgerovou bulkou, takže celý pokrm chutnal výborně.

Jitka Turková

Mám ráda maso, Angus burger mne mile překvapil chutí, šťavnatostí, celkový dojem je na jedničku. Letos se grilovací nabídka produktů Albertu opět povedla!

Marta Kratochvílová

Burgery mám moc ráda, je to jeden mála ze způsobů, kdy si občas dám hovězí maso, které moc nejím. Nemám ráda, když se pod bulkou ukrývá nános všemožných komponentů, raději jsem jen za salát, dresink, někdy sýr a především kvalitní, správně propečené maso, o kterém celý pokrm je. Pro maso chodím do lokálního řeznictví, ale po první letošní grilovačce, kterou jsme měly v redakci, můžu doporučit Angus maso z Alberta. Je vážně super!
5ef9fc27c1fa6obrazek.png

Hana Růžičková

U  burgeru opravdu záleží jaké maso se použije. Tak aby byl šťavnatý a když se dobře okoření, ugriluje,  tak je to paráda. A to se u Alberta podařilo. A hlavně je to hotové, bez zaneřáděné kuchyně a dobré.

Veronika Bulánková 

Burgery jsou moje zamilované jídlo, ale vždycky je mi po nich docela těžko, takže si je zase tak často nedopřávám. U výrobku značky Albert mě potěšilo, že jeden burger není zase tak velký, takže se dal v pohodě sníst. Je opravdu velmi šťavnatý, což mohou potvrdit mé šaty. Hned po zakrojení mi na ně totiž vystříkla šťáva. Asi to bylo znamení, že burgery se prostě příborem nejí. Maso bylo velmi chutné, příjemně kořeněné a necítila jsem žádné tlusté kousky, jako to někdy bývá.

Michaela Malečková

Angus burger z Alberta je opravdu král burgerů se svými 97% masa, alespoň pro mne. Je šťavnatý a velmi vyniká chutí masa. Tvarem a velikostí je akorát do bulky. Ideální rychlé grilování – skoro bez práce.

5efa013a9b3f9obrazek.png

Celou nabídku produktů pro grilování v Albertu najdete na Albert.cz/gril

Reklama