I my z redakce chceme přicházet do krásně čistého domova, proto si vybíráme takové čisticí a mycí prostředky, které nám to umožní. Tentokrát jsme se zaměřily na úklid toalety, se kterým nám pomohl Domestos. Vyzkoušely jsme WC bloky Domestos Power 5 a WC gel Domestos.

Klára Křížová

Vyzkoušela jsem oba druhy produktů, jak WC bloky, tak gel. Nejprve jsem vyčistila toaletu gelem a následně jsem zavěsila do mísy WC blok. Musím říci, že krásně voní a co je pro mne velmi důležité, vydrží dlouho a mnoho spláchnutí. Líbí se mi komplexní řešení – gel pořádně vyčistí mísu a blok dodá toaletě vůni a udržuje ji v čistotě. Používám oba, gel probůběžně dle potřeby a WC bloky měním, když se vypotřebují. Jsem se značkou Domestos spokojená.

jj

Jitka Turkováhh

Všechny bloky moc pěkně voní, mám ráda, když toaleta září čistotou. Použití obou produktů je dobré v tom, jak se vzájemně doplňují a to mi přijde velmi praktické.

Věra Forejtová

Když jsem dostala možnost testovat produkty Domestos, byla jsem moc ráda. Musím se přiznat, že na čistou a voňavou toaletu jsem jjpes. I když nestíhám uklidit, tak toaletu myji každý den. Přípravky Domestos testuji už 10 dní a kombinace Domestos 24H Plus spolu s Domestos POWER 5 WC blok je super. Mycí gel toaletu umyje i v záhybech a také perfektně odstraní „šlem“ pod rantlem mísy. WC blok toaletu a celou koupelnu krásně provoní, při spláchnutí krásně pění. Už se těším, až vyzkouším Domestosem POWER 5 blok s vůní  limetky. Tyto vůně mám moc ráda pro jejich nevtíravost a svěžest.

Klára Tichá

Produkty Domestos jsou stálicí u mě doma. Potrpím si na perfektně uklizenou toaletu, takže ji uklízím a dezinfikuji několikrát do týdne. WC bloky Domestos Power 5 a WC gel Domestos mají účinnou sílu a bez problému si poradí s nežádoucími bakteriemi. Líbí se mi, že jsou WC bloky v několika vonných provedení.

kk

Spřátelená bloggerka Veru Harnol

Nyní utočím na naše toalety dvojitou silou! Používám tekutý čistič Domestos 24 H a kombinuji ho s tuhými wc bloky Domestos Power 5. Domestos je super značka od které očekávám vždy jen super výsledek. Je tomu tak i nyní díky komplexní péči. Toaleta je čistá, bez bakterií a zároveň svěže provoněná. Tekutý čistič má pozitiva v tom, že nestéká a dá se použít jak v ředěné tak neředěné formě. Tuhý wc blok má cca 5 druhů vůní a voní opravdu krásně. Nám to provoní i chodbu, za vůně velký palec nahoru a hlavně potvrzuji, že vydrží mnohem více spláchnutí.

Celou recenzi najdete na www.veruharnol.cz

Čtěte také:

Reklama