Snad každý má doma v lednici mléčné produkty. My v redakci jsme teď měly celou zásobu produktů z Mlékárny Valašské Meziříčí. Testovaly jsme několik druhů jogurtů, kefírů a kysanou smetanu. Výrobky nám moc chutnaly a v naší ledničce se neobjevily poprvé a ani naposledy.

Mlékárná Valašské Meziříčí

Klára Křížová

Testování produktů z Mlékárny Valašské Meziříčí mi udělalo velkou radost. Mléčné výrobky kupujeme pravidelně, zejména jogurty a zakysané smetany, které dáváme do řady omáček a polévek. Také zakysanou smetanu používám do pečení sladkých koláčů a buchet. Moje hodnocení: Jogurty z Mlékárny Valašské Meziříčí velmi pochvaloval náš pubertální syn, který je schopen sníst klidně 3 jogurty na posezení. Tyto mu moc chutnaly. Zakysané smetaně dáváme jedničku, její konzistence a chuť je velmi dobrá. Mne nejvíc oslovily bílé jogurty, které kombinuji s ovocem a s chia semínky. Kefírové a acidofilní mléko jsem věnovala sestře, která tyto výrobky miluje. Za nás – jen pozitivní zkušenost.

Jitka Turková

Produkty z Mlékárny Valašské Meziříčí jsem testovala moc ráda, ale protože tyto produkty pravidelně kupuji, tak se to nedá nazývat pravým testováním. U nás jednoznačně vede Kysaná smetana z Valašska, kterou používáme k přípravě různých dipů (s česnekem, křenem, bylinkami,…)

Dále jí používám k přípravě moučníků a dortů. Smetanové jogurty z Valašska jsou u nás častou snídaní, já mám nejraději ochucené, zbytek rodiny raději Bílý jogurt z Valašska. Jsou dle mé chuti fakt smetanové. A pokud zrovna v lednici chybí Zakysaná smetana z Valašska, udělám dip i z Bílého jogurtu. Jen Kefírové mléko jsem darovala kamarádce, která má tuto značku nejraději, já kefírová mléka moc nemusím.

Elly

Jedinečné kefírové mléko – ať už bez příchuti nebo s některou z výborných příchutí. Nejvíce mi chutná višňové, dětem jahodové.

Kysaná smetana – v létě s rozmačkanými jahodami nebo jako základ pro dip ke grilování. Má neskutečně jemnou smetanovou chuť a konzistenci.

Ochucené jogurty – nesmí v naší lednici chybět. Je to každodenní snídaně našich dětí.

Polotučné i plnotučné mléko – denně se u nás doma spotřebuje minimálně jedno mléko. Já se bez něj neobejdu do kávy, syn miluje teplé mléko před spaním, rádi si mixujeme ovocné koktejly. Naše nejoblíbenější je právě mléko z Mlékárny Valašské Meziříčí. Bez mučení přiznávám, že plnotučné J

Celou recenzi a recept od Elly najdete zde.

Mlékárná Valašské Meziříčí

Klára Tichá

Produkty z Mlékárny Valašské Meziříčí znám už delší dobu a pravidelně kupuji kefírové mléko bez příchuti. Z testování jsem si nejvíce oblíbila kysanou smetanu, kterou jsem použila jak v tepelné úpravě tak i jako česnekový dip.

Vendula Kubalíková

České a smetanové – už kvůli těmto přívlastkům u nás výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí uspěly. V naší ledničce se z jejich sortimentu vždy něco najde. Nejčastěji Kefírová mléka nebo Polotučné jogurty s příchutí. Bílé jogurty a zakysané smetany využijeme častěji při vaření. Novinkou je pro mne osobně cereální jogurt Vitafit, který sama nesmím, ale doma se po něm zaprášilo. 

Více informací najdete na stránkách www.mlekarna-valmez.cz

Čtěte také:

Reklama