Intimní hygiena patří k našim denním rituálům. Proto nám testování produktů Lactacyd přišlo vhod. Některé z nás tuto značku už řadu let používá, takže to pro ně nebyla taková novinka, ale i přesto všechny testování potěšilo. Mohly jsme si vybrat z několika druhů, podle toho, co naše tělo žádá.

Testovaly jsme:

  • Lactacyd Senzitivní gel a ubrousky Sensitive
  • Lactacyd Fresh Gel a ubrousky Fresh
  • Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou a Antibakteriální ubrousky
  • Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnostmi

 

  • Klára Tichá

Bez přípravků pro intimní hygienu se neobejdu. Neustále zkouším různé produkty, proto jsem byla ráda, že můžu otestovat zrovna Lactacyd. Vybrala jsem si Senzitivní gel a ubrousky a nemůžu si stěžovat. Gel je šetrný k pokožce, má nevtíravou jemnou vůni, ideální konzistenci a pěnivost. Velmi mě překvapily ubrousky. Intimní partie mě po použití ubrousků vůbec nepálily a cítila jsem se svěže. Určitě doporučuji vyzkoušet :-)

Lactacyd

  • Věra Forejtová

Přípravky pro intimní hygienu používám již řadu let. Jsem v tomto ohledu dosti choulostivá, proto je mám všude, doma na chalupě i na cestách. Klasický sprchový gel nebo mýdlo je při intimní hygieně tabu. Proto jsem ráda otestovala přípravky Lactacyd, které již nějakou dobu znám. Vybrala jsem si tyto Novinky:

Lactacyd s antibakteriální přísadou

Tento Lactacyd jsem vyzkoušela jako první. Na běžné použití každý den je super. Jemně pění, má velice jemnou, příjemnou a svěží vůni. Po použití, máte pocit svěžesti. Nevysušuje a vůbec nepálí. Vyhovuje mi naprosto i to, že ho můžete používat během menstruace. Určitě Lactacyd s antibakteriální přísadou budu používat i nadále.

Lactacyd s antimykotickými vlastnostmi

Často chodím s malou do bazénu, jak veřejných, tak přes léto doma. Pokud jde o veřejné bazény, tak již po opuštění bazénu, mívám problémy se svěděním a pálením. Pro tyto problémy jsem si vybrala Lactacyd s antimykotickými vlastnostmi a šla do bazénu.

Lactacyd s antimykotickými vlastnostmi se skvěle osvědčil. Během 2 dnů jsem byla v pořádku. Pálení ustalo velice rychle. Určitě doporučuji tento přípravek používat při těchto problémech.

Lactacyd

Novinky Lactacyd jsou super a určitě je budu využívat i nadále.

  • Jitka Turková

Značka Lactacyd je má oblíbená. Ráda jsem otestovala novinku Lactacyd Sensitive - mýdlo pro intimní hygienu. Tato novinka je bez parfemace, nepálí a velmi šetrná k intimním partiím. Její použití je naprosto přirozené a v těchto choulostivých partiích příjemné. Mohu jen doporučit a ráda otestuji i další z nové řady přípravků Lactacyd.

Ubrousky pro intimní hygienu jsou velmi praktické na cesty a nyní již nechybí v mé kabelce.

  • Markéta Škaldová

Intimní mýdla používám již řadu let a Lactacyd je pro mě jasnou jedničkou v této oblasti. Je ale pravdou, že novinkou je pro mě Lactacyd Pharma Antibakteriální. Po tomto přípravku jsem sáhla záměrně, jelikož je zde léto a s ním jsou spojené i nepříjemné gynekologické obtíže. Intimní Antibakteriální mýdlo pomáhá zajistit účinnou ochranu před bakteriálními infekcemi, což se bude hodit. Uvítala jsem, že Lactacyd Pharma nabízí i antibakteriální intimní ubrousky. Ty mám vždy po ruce. Jsou lehké a hodí se tak do každé kabelky, a to i do té plážové. Mám tak zaručenou perfektní péči po celý den. Navíc stejně jako mýdlo jsou obohaceny o antiseptický tymiánový extrakt. Já si tento, a vlastně všechny výrobky Lactacyd Pharma, nemohu vynachválit. V mé koupelně a kabelce budou mít vždy své čestné místo.

Lactacyd

  • Kristína Vodičková

Sprchový kout mám plný produktů a rozhodně mi už mnoho let nechybí ani přípravek na mytí intimních partií. Jednoznačně si myslím, že je vhodně tuto citlivou oblast očistit produkty, které jsou k tomu určené. Vyzkoušela jsem jich hodně, ale už se víc jak rok stále vracím k Lactacydu a tentokrát jsem testovala Senzitivní. Jelikož mám velice citlivou pokožku, tak je pro mě v tuhle chvíli nejvhodnější a jsem ráda, že k němu existují i ubrousky na cesty. Nemívám žádné kvasinkové ani jiné infekce, ale i tak mi přijde prevence důležitá. Rozhodně doporučuji a jsem ráda, že je produkt bez parfemace, to je pro mě velká výhoda.

  • Vendula Kubalíková

Výrobky Lactacyd mají v naší koupelně svoje místo už dlouhé roky. Nemám zkušenosti s konkurencí, protože se mi nechce s těmito „specifickými“ výrobky riskovat. K testování jsme dostala Lactycyd Pharma s antibakteriální přísadou a moje tělo, zvyklé na klasickou oranžovou řadu Femina, si rozhodně nestěžovalo. Můj závěr je - jemná vůně, známá konzistence, příjemný pocit. Velké plus tohoto výrobku vidím v tom, že se dá používat i po porodu. 

Čtěte také:

Reklama