Co jsme testovaly?

Oční kapky Vividrin ectoin obsahují, jak už název napovídá, přírodní látku ectoin. Ta dokáže účinně chránit membrány buněk živých organismů před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Tato látka byla objevena v mikroorganismech, které dokáží přežít v nehostinných místech na Zemi, jako jsou vyprahlé pouště, horké gejzíry, místa věčného ledu nebo dna oceánů. Tato místa se vyznačují extrémně vysokými či extrémně nízkými teplotami, nebezpečným UV zářením nebo vysokou slaností. Vědci zjistili, že to, co umožňuje mikroorganismům přežívat a prospívat na místech jinak nepřátelských k životu, je právě ectoin se svou unikátní schopností vázat a zadržovat vodu. A proto se výborně hodní také při terapii alergie a suchého oka.
5d15f5cf4098dobrazek.png

Jak ectoin působí?

Po nakapání do oka vytvoří ectoin spolu s molekulami vody na oku vodní plášť, který chrání a stabilizuje buňky očního povrchu. Tento ochranný plášť působí jako štít proti alergenům, protože zabraňuje vstupu alergenů do oka. Na rozdíl od mnoha jiných antialergik, které pouze zmírňují již probíhající příznaky alergie, ectoin alergii předchází. Zároveň intenzivně hydratuje oční tkáně a dává jim možnost se hojit. Očím dodává pocit úlevy a osvěžení.

Oční kapky Vividrin ectoin nejen že skvěle fungují, ale navíc neobsahují žádné konzervační látky. Proto jsou ideální nejen pro dospělé, ale také pro děti i těhotné a kojící ženy. A co víc! Nemusíte je po pár týdnech používání vyhodit do koše. Doba použitelnosti po otevření je celých 6 měsíců!

Pomohly nám kapky Vividrin ectoin s našimi obtížemi?

Se zarudlýma a svědícíma očima mám velké problémy. Vždycky si ale zapomenu koupit kapičky, takže jsem hodně ocenila, když jsem je dostala v redakci k testování. Moje oči jsou poměrně náročné a jen tak něco jim nesedne. Kapky Vividrin ectoin ale obstály na výbornou. Oči mě svědí hlavně večer, takže je mám v nočním stolku jako první pomoc a pravidelně po nich sahám. Navíc jsem po operaci očí, takže musím kapat častěji. Vividrin moje svědící oči zklidní a přinese jim potřebnou úlevu.
Veronika B., redaktorka

Musím říct, že mě Vividrin mile překvapil. Především proto, že nosím kontaktní čočky a většina očních kapek není k čočkám šetrná a mám z nich pocit, že mám písek v očích. V případě Vividrinu jsem měla oči krásně zvlhčené a žádný nepříjemný pocit jsem neměla. Použila jsem je, když rostl šeřík, na který mám alergii a fungovaly výborně.
Karolína W., redaktorka
5d15f6582db77blobid0.png

Oční kapky Vividrin ectoin jsou skvělou volbou pro citlivé oči. Neobsahují konzervanty a na oku svým složením vytvoří ochrannou vrstvu, která zabraňuje proniknutí alergenů což je v tomto období příhodné. Pro mne je plus, že obsahují kyselinu hyaluronovou, která zvlhčuje oko. Nepálí, neštípou –zůstává po nich  příjemný pocit. Hodí se i na léčení alergických zánětů spojivek. Za mne spokojenost a mohu doporučit.
Michaela M., recepční

Dříve jsem na alergii netrpěla, ale čím jsem starší, tím mě postihují rok co rok horší následky. Štípání očí a jejich začervenání je na denním pořádku, a tak jsem s otevřenou náručí přijala testování očních kapek Vividrin ectoin. Po aplikaci přišla okamžitá úleva. Sice po několika hodinách vymizel, ale stačí si kápnout jednu kapku do každého oka 2x denně a budete se cítit mnohem lépe. Oceňuji fakt, že lze kapky používat ještě půl roku po jejich otevření, s čímž jsem se ještě nesetkala. Určitě doporučuji vyzkoušet všem trpícím alergikům.
Žaneta P., marketing

Kapky mi vyhovují, protože trpím pylovou alergií a vždy mne pálí oči, takže tento redakční test přišel jako na zavolanou. Na jaře a v létě dost sportuji, běhám a jezdím na kole a kapky do očí jsou pro mne nezbytností. Nechci si odepírat aktivní pohyb venku, takže se potřebuji spolehnout jak na léky, které potlačují alergii, tak na kapky do očí, které jsou prevencí proti podráždění a zklidňují již slzící a pálící oči. Vividrin mi vyhovuje, pomohl mi překonat období kvetoucích trav a stromů, jsem s ním spokojená.
Klára K., marketing

Nepamatuji jaro, kdy mě nesvědí oči. A to nejen mě, ale i mé nejbližší.  Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet kapky Vividrin. Nečekala jsem, až mě oči začnou svědit, ale preventivně ráno jsem si oči prokápla. A pak i během dne dle potřeby.  Pro příjemnou úlevu od svědivých očí se Vividrin stal součástí mé výbavy v kabelce. To, že je přípravek bez konzervantů ocenila i moje těhotná dcera. A pak mě potěšila doba šesti měsíční doba použitelnost po otevření.
Hana R., obchodní odd.

Oční kapky Vividrin ectoin, které účinně chrání oči proti alergenům, mají nově dobu použitelnosti 6 měsíců po otevření. Neobsahují ani žádné konzervanty, lze je bezpečně používat po dobu 6 měsíců po prvním otevření.

 5d160067abc86obrazek.png

Přečtěte si také:

Více na VIVIDRIN.CZ
5d15f610950f9obrazek.png

Reklama