Novinky sedmikráskové řady jsme vám představili v minulém článku, dnes se budeme věnovat jejich účinkům. Jaké jsou naše zkušenosti?

Veronika Bulánková

Sedmikrásky mám moc ráda a dodnes z nich občas pletu věnečky. Na testování nové řady od Manufaktury, ve které hrají hlavní roli právě sedmikrásky, jsem se tedy vyloženě těšila. Zatím jsem měla možnost vyzkoušet od české značky několik produktů a žádný mě zatím nezklamal. A to ani tentokrát.
Obzvláště mě potěšil Něžný přírodní minerální deodorant s kamencem a sedmikráskou, který neobsahuje škodlivý hliník. Voní velmi lehce, takže se neruší s parfémem a po celý den mi dodal pocit svěžesti. Jsem zvědavá, jak obstojí v letních vedrech. 

Doma nám zrovna došlo mýdlo na ruce, takže když jsem v testovacím balíčku našla Hydratační & zvláčňující tekuté mýdlo se sedmikráskou a mandlovým olejem byla jsem ráda, že nemusím do drogerie. Díky mandlovému oleji mýdlo krásně vyživuje a zanechává hebkou pokožku. Navíc lahvička se sedmikráskami vypadá v koupelně velmi hezky.

V používání masek na obličej jsem tak trochu lajdák. Vždycky si dám předsevzetí, že je budu aplikovat pravidelně, ale nikdy mi to dlouho nevydrží. Myslím, že s Čisticí jílovou pleťovou maskou se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou to půjde samo. Pleť je po ní na pohled šťavnatá a zmatněná. Na začátku mě sice na obličeji trochu pálila, ale po chvíli to přestalo. 

Jemný čisticí & odličovací pleťový gel se sedmikráskou a mandlovým olejem je na pleti jako pohlazení. Po operaci očí si musím dávat pozor, které produkty si dám na obličej, takže čím přírodnější, tím lepší.

Jako poslední jsem vyzkoušela Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster, který mě na první pohled zaujal svým pěkným balením. 28denní pleťovou kúrou, která by měla moji pokožku po zimě znovu nakopnout a vyhladit vrásky, jsem teprve začala, ale i po pár aplikacích, které mám za sebou jsem viděla rozdíl v tom, že pokožka byla o něco vyhlazenější. Těším se na zázraky příštích dní.

Karolína Waberová

Kosmetiku Manufaktura mám ráda, přijde mi, že je skvělá na mojí citlivou pleť. Zároveň konkrétně u této řady oceňuji krásný design drobných sedmikrásek. Přiznávám se, že bych si nejraději všechny lahvičky nechala vystavené i po tom, co už v nich nebude obsah. Jílová maska s kyselinou hyaluronovou výborně obličej prokrví (což je i cítit), zároveň mě zbavila všech nečistot (doporučuji obličej před nanesením trochu napařit horkou vodou). 28denní omlazující pleťový booster po 14 dnech hodnotím také kladně. Sice nemám vrásky, ale přijde mi, že se mi mnohem rychleji hojí nepěkné tmavé flíčky po pupínkách. Tekuté mýdlo zase příjemně voní a nevysušuje ruce. Celou řadu hodnotím velice kladně!

Michaela Malečková

Dostala jsem možnost vyzkoušet pět výrobků kosmetiky Manufaktura. Hydratační & zvláčňující tekuté mýdlo se sedmikráskou a mandlovým olejem, něžný přírodní minerální deodorant s kamencem a sedmikráskou, jemný čisticí & odličovací pleťový gel se sedmikráskou a mandlovým olejem, čisticí jílovou pleťovou masku se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou a intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster.

U všech výrobků si nesmírně cením vysoký obsah přírodních ingrediencí bez alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů. Vůbec nedráždí pleť ani mé citlivé oči. Kosmetika tvoří ucelené, na sebe navazující produkty v péči o pleť i tělo.

Pro mne je ovšem top odličovací gel, čisticí jílová maska, a hlavně intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster (zázraky se opravdu někdy dějí :-) ) Vše z vyzkoušených produktů mi vyhovuje a s čistým svědomím mohu doporučit kamarádkám i našim čtenářkám.

Žaneta Podlahová

Jsem velký příznivec kvalitní kosmetiky, a tak se vždy nemohu dočkat na novinky od české kosmetické firmy Manufaktura a musím říci, že novinky ze sedmikráskové péče jsou naprosto excelentní! Za mě ty nejlepší za poslední dobu.

Naprosto souhlasím se vším, co už zmínily mé kolegyně, ale samostatnou chválu bych chtěla věnovat na Čisticí jílovou pleťovou masku se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou, to je vám naprostý zázrak!

Veškeré masky slibují okamžitý efekt – minimálně 50% zlepšení kvality pleti, ať už problematické pleti, dehydratované či vrásčité. Jelikož je má pleť mladá, typem smíšená s občasnými teroristy, jako jsou pupínky, tak ráda jednou za týden používám pleťovou masku. Očekávám od ní, že mi stáhne póry, zvláční ji, prokrví a zároveň (pokud jsou zrovna přítomny) zmírní proces, či dokáže úplné zmizení pupínku. Ano, je to trochu už sci-fi, ale na svoji pleť jsem trochu náročná. Dost náročná.

Po první aplikaci masky jsem byla naprosto nadšená a konečně jsem po několika letech našla masku, která vyhoví mým nesmyslným požadavkům! Chválím a dávám jedničku dvakrát podtrženou s hvězdičkou, to je u mě to nejlepší hodnocení, které produkt může dostat.

Více informací naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama