I když řada z nás má doma myčku, občas je potřeba umýt nádobí ručně. Pro tento okamžik nastala ta správná chvíle k otestování novinky Savo Na nádobí a univerzálních čisticích ubrousků Savo s vůní levandule.

gg

Klára Křížová

Savo Na nádobí dobře doplňuje produkty, které od Sava používám (na podlahu, ve spreji na různé povrchy..). Jsem s přípravky na nádobí spokojená, dobře odmašťují, a to je důležité.

Často myji plastové mističky a různé nádobky s víčkem na těch mastnota pěkně lpí, takže si musím dát pozor, aby pak toto nádobí bylo dobře umyté. Nádobí v ruce myji často, mám tuto činnost docela ráda, stejně některé věci myčka dobře neumyje a nevejdou se mi do ní větší talíře. Takže nádobí v ruce myji každý den. Savo má ode mne jedničku. Zařadím ho mezi ostatní oblíbené přípravky na mytí nádobí.

Klára Tichá

Savo Na nádobí mě velmi překvapilo. Často používám plastové nádobky na jídlo, ze kterých jde mastnota z jídla velmi těžko odstranit, Savo Na nádobí si ale s tímto problémem snadno poradilo! Líbí se mi i fakt, že mycí prostředek Savo na nádobí udržuje mycí houbičku stále hygienicky čistou. Všechny tři varianty Sava Na nádobí příjemně voní, rozhodně je zahrnu mezi ostatní mycí pomocníky do domácnosti.

Věra Forejtová

Mám velkou rodinu, hromady nádobí řeším stále. Chvilka, kdy je kuchyň uklizená a bez nádobí je vzácností. I když myčka myje a nádobí uklidím, během chvíle už se to zase kupí – skleničky, talířky, misky… Moje malá dcera a stále hladový pubertální syn neustále něco konzumují a s tím i špiní nádobí. Takže jsem testování novinek Sava uvítala. Jsou velmi kvalitní, vyhovuje mi i svěží citrusová vůně. Odmaštění je také velmi účinné.

Jitka Turková

Savo Na nádobí hodnotím kladně, je opravdu silně odmašťující, pěna na houbičce vydrží poměrně dlouho a odmastí i plastové povrchy.

Účinkuje dokonce i ve studené vodě. Vůně není po obvyklém specifickém odéru “sava“,  ale s jemným nádechem po limetce a jasmínu nebo můžete zvolit pomerančový nebo s vůní limetky a máty, která u mě zvítězila.

njn

Všechny čtyři v redakci jsme se shodly na tom, že univerzální čisticí ubrousky Savo s vůní levandule jsou super. Ubrousky nám snadno a rychle odstranily nečistoty a bakterie z našich pracovních stolů :)

Více informací se dozvíte na http://savo.eu/cs/

Čtěte také:

Reklama