doveDove představuje převratnou novinku - sprchový gel Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™, který přináší nové standardy pro zdraví a krásu Vaší pokožky. Stejně tak jako Dove krémová tableta znamenala průlom na trhu s mýdly, tak i nový sprchový gel Dove VisibleCare změní to, co jste očekávali od sprchových gelů.

Sprchový gel obohacený touto převratnou technologií pokožku během sprchování nejen jemně čistí, ale zároveň jí dodává hydratační látky naprosto shodné s těmi, které se v ní přirozeně vyskytují. Pokožka je tak při sprchování chráněna před poškozením a zároveň je jí dodána ztracená vlhkost. Krásnější a zdravější je na první pohled již za méně než 7 dní!*

Měli jsme v redakci možnost tyto novinky vyzkoušet. Jak testování dopadlo?

  • Klára Milošová

Nový sprchový gel Dove VisibleCare jsem si přinesla domů s velkou zvědavostí. Testovala jsem ho já i můj přítel - já žádné závažné potíže s pokožkou nemám, ale on trpí atopickým ekzémem, takže musí být velmi opatrný na všechno, co používá.

Testovali jsme poctivě, oba jsme po celou dobu nepoužili jiný sprchový gel. Vůně nám vyhovovala u všech tří typů, je příjemná a svěží, co nás překvapilo, byla konzistence - se stejnou jsem se dosud u žádného sprchového gelu nesetkala. Krásně se roztíral a pěnil tak akorát.
Co bych vyzdvihla, je to, že nevysušuje, to ocenil hlavně přítel, protože jeho pokožka je na to velice citlivá. Kůže je po sprchování hladká, voňavá a opravdu dobře hydratovaná.

  • Simona Škodáková

Já jsem byla s novou řadou Dove moc spokojená. Kůže je po něm opravdu hydratovaná, poznám to podle toho, že mívám suché holeně, a tentokrát se tak nestalo. Konzistence je skvělá, hustá a perleťová a krásně voní. Mně nejvíc zelená lahvička.

  • Dana Svobodová

Musím říct, že mě Dove sprchové krémy moc mile překvapily. Znám se, já jsem takový nevěřící Tomáš. : -)
Jako většina z nás mám poměrně suchou kůži, hlavně na nohách, takže jakákoliv hydratace je příjemná. Ze začátku mě překvapila konzistence, přípravek je dost hustý a chová se spíš jako krém, ale když se pěkně rozetře a napění, tak opravdu krásně provlhčí pokožku. Určitě mnohem lépe než běžné sprcháče, po kterých se musím bezpodmínečně namazat nějakým tělovým mlékem. S Dove to nebylo nutné. Nejvíce se mi líbila vůně sprcháče v barvě lila, ale i modrý a zelený měly příjemnou nevtíravou vůni. Takovou čistou.
Jsem spokojená.

  • Klára Křížová

Nové sprchové gely Dove VisibleCare jsem vyzkoušela a jsem s nimi spokojená. Pokožka byla po týdnu opravdu hebčí. Díky bohaté hutné pěně stačilo k umytí malé množství gelu. Vyzkoušela jsem všechny tři varianty, nejvíc mi asi voněl modrý „Renewing“. Všechny ale hezky voněly, jemnou květinovou vůní.

Reklama