V redakci rády objevujeme pomocníky na úklid, které nám usnadní práci. Tentokrát jsme pro vás vyzkoušely mop Ultramax Set BOX od značky Vileda. Vytírání s ním je snadné, rychlé a bez námahy.

Vileda

Přečtěte si naše hodnocení:

ViledaMíša M.
Vileda UltraMax systém nabízí vše co potřebuji ke snadnému vytírání podlahy. S mopem uklízím bez namáčení rukou, ale i rychle a účinně. S mopem můžu vytírat všechny druhy podlah - PVC, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, parkety i dlažbu. Ždímací kýbl Ultramax potah dokonale vyždíme. Díky otočnému kloubu se snadno a bez ohýbání dostanu pod skříně nebo jiné nepřístupně prostory.

ViledaKlára K.
Testování mopů mne baví, pravidelně doma vytírám, máme velké plochy s dlaždicemi a s parketami. Líbí se mi, že je vše bezdotykové, snadné ždímání a odstranění nečistot zajistí speciální mřížka.
Vileda Ultramax mop je lehký, dobře se drží, mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Dobře se s ním manipuluje. Můžu doporučit.

Klára T.
Doma uklízím a vytírám skoro denně a jsem ráda, když objevím nějakého pomocníka, který mi uklízení ulehčí. S mopem Vileda Ultramax Set BOX se vytírá skvěle! Snadno odstraňuje prach a špínu, kýbl je lehký a ždímací systém dobře vyždímá mop. Jsem ráda, že mycí návlek na mopu se dá prát.

ViledaVendula K.
Mop od Viledy se velmi snadno ovládá. Zkoušela jsem ho jak na dlažbě, tak na dřevěné podlaze, v obou případech si mop poradil s nepořádkem skvěle.

Hanka R.
S mopem se mi vytíralo dobře. Lze se s ním dostat na těžko dostupná místa, jako například pod skříň. Díky tomu, že je plochý, tak s ním bez problému vytřu všechny rohy. Určitě doporučuji.

veleda

Ultramax Set BOX

Set v krabici obsahuje Ultramax mop a kýbl se ždímacím košem.
NOVINKA! 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty.
Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy.
Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji. Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah: PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba.
Mycí návlek lze prát na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
Ultramax kýbl se ždímacím košem: Zcela nová technologie ždímání power press.
Unikátní systém lamel snižuje námahu během ždímání až o 30 %.
Trojdílná šroubovací tyč, maximální délka 120 cm.
Rozměr hlavice: 36×14 cm.
Objem: 10 l.
Váha prázdného kýble: 0,8 kg.Více informací na www.vileda.com/cz

Reklama