Ve vzduchu je cítit jaro a všechno začíná pomalu probouzet po zimě. Všechno kvete a rozkvetla nám i limitovaná edici od Manufaktury, která nabízí své přírodní produkty s něžnou sedmikráskou.

V redakci jsme otestovaly tyto produkty:

manufaktura

Marie Cicvárek Fléglová

Něžná a osvěžující sedmikráska. Když zavřu oči a zamyslím se nad sedmikráskou, v hlavě si představím květinovou korunu, jemně nasládlou vůni, holé nohy v trávě, volnou tylovou sukni a šťastné léto. Tak takhle nějak to bylo. A pak jsem si užila sedmikráskovou řadu od Manufaktury a změnila se vlastně jen jedna věc - překvapivě osvěžující vůně.

Sprchový gel se ihned stal součástí mé sportovní tašky. Oceňuji jeho vyživující složku a mandlový olej, díky čemuž je moje pokožka po každé lekci jógy stále krásně hydratovaná. Navíc díky příjemné vůni mám příjemný pocit energie.

Krém na ruce už má své místo na mém nočním stolku. Ihned se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a voní jako tisíc sedmikrásek.

A přestože nejsem velký příznivec sladkých sirupů, tento sedmikráskový v kombinaci s citrónovou šťávou a perlivou vodou, byl skvělým osvěžením nejen pro děti, ale i řidiče a „nepijáky“ na naší první terasové party. Mňam!

 

Vendula Kubalíková

Už vloni jsem pokukovala po této jarní limitované edici a jsem ráda, že Manufaktura s ní přichází i tento rok.

Hydratační krém na ruce se sedmikráskou a bambuckým máslem – lehký krém se skvěle vstřebává a účinně hydratuje. Jemná vůně sedmikrásek je příjemný bonus. Ideální krém na jarní-letní období. Hutné krémy na ruce vytáhnu zase na podzim, až zima začne zalézat za nehty. Teď je na řadě slunce!

Hydratační sprchový gel & šampon 2 v 1 se sedmikráskou a mandlovým olejem – Přípravky dva v jednom miluji na cesty nebo na plavání, kam minimálně jednou týdně chodím. Oceňuji mandlový olej, který se právě po plavání moc hodí. Kombinace vůně sedmikrásky a mandlí je moc příjemná.

Osvěžující bylinný sirup se sedmikráskou, mateřídouškou a citrónovou trávou – Stačí si přivonět a už se těším na léto. Sirup bude totiž ideální do různých domácích limonád, které máme doma rádi.

 

Klára Tichá

Značku Manufaktura mám moc ráda a s radostí jsem otestovala její limitovanou edici Sedmikráska. Všechny tři produkty jsem si okamžitě zamilovala. Krém na ruce má jemnou vůni a rychle se vstřebává. Sprchový gel & šampon 2 v 1 je příjemný na tělo i vlasy, nejvíce jsem ho ocenila po lekcích ve fitness. Nejsem velkým příznivcem sirupů a vodu piju čistou a bez bublin, nicméně tenhle bylinný sirup jsem ochutnala a je velmi chutný. S kostkou ledu a plátkem citronu mě osvěží v teplých jarních dnech.