S našimi čtyřnohými chlupáčky jsme testovali:
5a57575be21ebobrazek.jpg

A co na to naši mazlíčci?

Věra & Tara

Za testování konzervy Pet Specialist Premium s hovězím a rýží a granulí Pet Specialist City Dog jsem byla moc ráda. Snažím se Taře granule i konzervu často měnit. Mám pocit, že tak dostane vše, co potřebuje. Granulky jsou přesně pro malé plemeno, velikost je super. A chuť? Asi dokonalá, protože Tara se od misky nemohla odtrhnout… Určitě budu produkty Pet Specialist Premium kupovat.
5a57576b52f77obrazek.jpg

Marie & Čerta

5a575775e1843obrazek.jpgNaše Čerta má mlsný jazýček, a ne všechno jí chutná. Proto jsme také od začátku trochu s mámou tápaly a zkoušely „psí kusy“, abychom se jí zavděčily. Dokonce jsme si kvůli naší chlupaté krasavici pořídily sušičku na maso!

Když jsem jí tedy přinesla na ochutnání dobroty Pet Specialist, byla jsem trochu nervózní, s jakým nadšením se to potká. A světe div se, po hovězí konzervě, která opravdu krásně voní, se doslova zaprášilo. Oblíbila si také dentální tyčinky, které jsou nejen pro psy chutnou odměnou, ale navíc čistí zuby, obsahují výtažky zeleného čaje, aby eliminovaly zápach z psí tlamy, a jsou bohaté na vitamíny.

Pokud tedy rády dopřejete svému čtyřnohému miláčkovi jen to nejlepší, Pet Specialist rozhodně doporučuji nejen já, ale i Čertička.

Jitka & Amy

Naše psí slečna Amy otestovala Tesco Pet Specialist Premium Large dentální tyčinky, které pomáhají udržet zdravé zuby a dásně, odstranit plak a čistit zuby. Výhody: velikost – jsou větší než obvykle, a tak to Amy chvilku vydrží, než tyčinku zdolá, dále obsahuje vitamíny a cena je příznivá. Amy také otestovala konzervu Tesco Pet Specialist Premium Bohaté na hovězí se zeleninou. Tuto konzervu ji přidávám do granulí, abych jí to „ovoněla“. Stačí 1-2 lžíce a výsledek: během chvilky zhltnuté a miska prázdná. :-)
5a5757854cb56obrazek.jpg

Michaela & Jack s Fifinkou

Pet Specialist Premium pro pejsky jsem testovala na čivavkách mé kamarádky.

Dle mého názoru si oba chlupáči pochutnávali a zbaštili kapsičky i granulky. Jako odměnu jsem jim dala Pet Specialist plátky s uzenou příchutí. Kamarádka si pochvalovala, že krmivo je bez umělých barviv a konzervantů. Určitě ho bude kupovat i nadále.
5a57579789df2obrazek.jpg

Více informací o produktech čtěte ZDE.

Naše články:

Uložit

Uložit