K dispozici jsme měli balíček Nu Skin Galvanic Body Trio. Obsahuje unikátní galvanický přístroj s patentovaným vodivým povrchem ageLOC® Galvanic Body Spa, který pokožku čistí a prokrvuje a zlepšuje vstřebávání se klíčových přísad krémů a gelů do pokožky. V balení byly i dva přípravky – ageLOC® Body Shaping Gel pomáhá při čištění a osvěžení pokožky a podporuje odbourávání tuků, v druhé tubě se nacházel ageLOC® Dermatic Effects. Ten zase díky svému unikátnímu složení udržuje optimální hladinu hydratace pokožky. Doporučuje se používat každé ráno a večer, abyste pomohli vyhladit tukové polštáře a pomerančovou kůži.
60b62b9fde6ecobrazek.pngA jaké zkušenosti s přístrojem mají naše redaktorky?

Veronika
nu1.jpg
S galvanickými vlnami jsem neměla žádné zkušenosti a nevěděla, co do jeho patentovaného vodivého povrchu čekat. Před prvním použitím Galvanic Body Spa jsem se trochu bála, že ucítím drobné bodání a bude to trochu bolet. Nic takového se nestalo, galvanické proudy stimulují pokožku, aniž byste to cítili. Že je třeba přejít z jedné části partie těla na druhou vás upozorní pípnutí. Po uběhnutí nastavené doby zapípá dlouze. A laboratorních výzkumy ukazují, že ošetření galvanickým proudem může posílit přísun anti-ageingových složek do pokožky až desetkrát lépe. Někdy jsem pleť ošetřovala i při koupeli ve vaně. Žehlička je na baterie, a tak ji můžete mít s sebou prakticky kdekoli. Je lehká a příjemně se s ní manipuluje.

Marta
nu2.jpg
U balíčku Galvanic Body Trio mě zaujala věta, že „že galvanický přístroj spolu s gelem pokožku čistí a prokrvuje“. Mám totiž mastnou pleť a bojuji s rozšířenými póry. Přístroj jsme měla k dispozici tři měsíce a už po několika prvních ošetřeních s přípravkem Body Shaping gel jsem viděla výsledky. Pleť se postupně vyrovnávala, a to i hlubší rýhy, které mám na čele už snad od narození. Póry se postupně stahovaly, nevzhledné černé tečky mizely prakticky okamžitě. Netušila jsem, že by to mohl být takový rozdíl. A hlavně ten pocit po ošetření je skoro nepopsatelný. Člověk má tendenci si na pleť neustále sahat a těšit se z toho, jak je jemná a hladká, ačkoli se to nemá.

Karolína
nu3.jpg
Z celého balení jsem se těšila na to, co dokážou galvanické vlny spolu s přípravkem Dermatic Effects, který má pomoci s vyhlazením a zpevněním kůže. Ne, neočekávala jsem od ně, že mě za týden zbaví pomerančové kůže na stehnech a hýždích, ale doufala jsem, že zlepšení bude vidět. Už po měsíčním používání, stačilo si kúru dopřát ob den, se začala pokožka vyhlazovat, vypadala pevnější a mladší. Pokračuji v tom nadále, navíc jsem se rozhodla přístroj spolu s gelem použít i na paže, doufám, že v šatech bez rukávů budou pevnější a hladší vypadat lépe. Pak přijde na řadu břicho, na které lze také Galvanic Body Trio použít.

Podrobnosti nejen o tomto přístroji najdete na www.nuskin.com/cz nebo www.facebook.com/NuSkinCeskaRepublika
60b62bbf18868obrazek.png

Reklama