Na naší čtenářské akci spojené s úklidem jsme si vyzkoušely vysávání s novým vysavačem od Electroluxu. Vysávání s bezšňůrovým vysavačem Electrolux Ergorapido 2v1 ocení nejedna majitelka zvířecích mazlíčků – na psí chlupy je totiž Ergorapido expert.

Přečtete si naše redakční recenze, jak hodnotíme vysavač Ergorapido 2v1 – testovaly jsme přímo na naší akci se čtenářkami:

testování

Míša Malečková

Vysavač Ergorapido od Elektroluxu si mne okamžitě získal. Předváděcí akce mě přesvědčila o tom, že ani moje domácnost se bez něj neobejde. Tolik skvělých funkcí a vychytávek v jednom vysavači… Už jen to že je 2v1 je bomba a pak už jen lahůdky jako třeba světlo, nůž na samočištění namotaných vlasů, nástavec na zvířecí srst, dlouhá výdrž baterie, snadná manipulovatelnost  a k tomu nemusím za sebou tahat šňůru. Bude to mé přání jako dárek pod stromeček.

Markéta Škaldová

Vysavač Electrolux mě nadchl. Hlavně díky tomu, že je 2v1. Tyčový vysavač v sobě ukrývá ještě praktický ruční, který tvoří je „srdce“. Pro hospodyňku se tak jedná o velmi praktického pomocníka do domácnosti. Dále jsem ocenila jeho snadno manipulaci, jednoduché ovládání a výkon. Také se mi líbí jeho jednoduchý leč líbivý design. Jediné malé mínus pro mě je to, že se jedná především o vysavač na podlahy, ne koberce.

Klára Tichá

Vysavač Ergorapido 2v1 mě nadchnul hned z několika důvodů. Největší plus přikládám tomu, že je bezdrátový a tudíž za sebou nemusím tahat kabel z místnosti do místnosti. Další super vychytávka mi přijde to, že mohu vyjmout ruční vysavač, který je v těle tyčového vysavače. Takže když bych potřebovala vysát jen malou část plochy, tak nepotřebuju vytahovat celý vysavač. Líbí se mi i design a LED osvětlení, díky kterému lze vysávat i temnějších zákoutích nebo pod skříní.

testování

Jitka Turková

Máme doma velkého a chlupatého psa Amy. Je moc roztomilá, ale psí chlupy jsou naprosto všude. Bezdrátový akumulátorový vysavač Electrolux se mi líbí jako skvělý příruční pomocník, vždy při ruce. Lze použít jako tyčový nebo ruční, chlupy i vlasy okamžitě mizí. A ještě s pěkným designem!

Klára Křížová

Velmi dobře se mi s vysavačem manipulovalo. Je to velmi příjemné – vysavač se dobře drží a díky dobré manipulaci se s ním dá dobře zajet pod nábytek. Ve spodní části jsou světla – takže dobře vidíte nečistoty. Také se dobře skladuje – díky možnosti zasunout vysavač do stojanu nemusíte řešit, kam jej zasunete nebo položíte. Vysavač jednoduše stojí, kam ho postavíte. Také mne nadchla funkce rychlého odstranění zamotaných vláken z podlahového kartáče. Za mne má jedničku!

 

Bezaňůrovvač ErgorapidoJaký vysavač jsme testovaly?

Bezšňůrový vysavač Ergorapido 2v1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou částí, na kterou lze nasadit motorizovanou hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

www.electrolux.cz

Čtěte také: