mentooossky.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Už od malička je žvýkání taková moje záliba. Respektive si dám ráda žvýkačku například po jídle. Už když jsem byla na základní a střední škole, věděli spolužáci, ke komu mají jít, když chtějí žvýkačky. Já je měla vždycky, velké balení. Máma se divila, proč mi celá obří krabička vydrží jen týden. Bylo to proto, že žvýkala půlka naší třídy. Žvýkám do dnes, i když už ne tolik. Dnes si dám žvýkačku spíše jen po jídle. Když jsem měla možnost ochutnat Mentos Pure Fresh, okamžitě jsme si je oblíbila. Nejlepší příchutě jsou za mne modré a zelené. Mám ráda klasiku. Chutnají mi ale i ovocné, ty jsou ale až moc návykové. Člověk by dokázal vyžvýkat celý balík naráz a jsou pro mne spíše na chuť.

Veronika Bulánková, redaktorka

Mentosky jsem jedla už jako malá holka a přiznám se, že dodnes když si koupím balíček, vydrží mi maximálně jeden den. Když přišla stejná firma se žvýkačkami, tušila jsem, že to bude trefa do černého a taky že ano. Mentos žvýkačky jsou super a ani v tomto případě nezůstane jen u jedné. Když jednu dožvýkám, hned si ráda beru novou, protože ta šťavnatá chuť, ta se prostě neomrzí. A já jsem žvýkal obecný. 

Karolína Waberová, redaktorka

Mentosky mám ráda od dětství. Nikdy jsem neměla moc v oblibě peprmintové žvýkačky, ale ty ovocné zase málo vydržely dobře chutnat. Ty ovocné od Mentos jsou naprosto vynikající a vydrží být dlouho šťavnaté. Navíc osvěží i ústa a zanechají dlouho „čerstvý“ dech. Žvýkání prý navíc pomáhá předcházet stresu, což zvláště u těch růžových potvrzuji!

pure.jpg

Žvýkačky Mentos Pure Fresh přináší široký výběr příchutí, kde si každý přijde na své.

Můžete si je vychutnat ve třech typech balení:
 
16g BALENÍ V RULIČCE - Mentos Gum Rolls
Žvýkačky v ruličce jsou unikátní svým tvarem, který je typický pro značku Mentos a jsou navíc díky své velikosti velmi praktické. V tomto balení naleznete 2 svěží příchutě – jemnější Spearmint a intenzivnější Fresh Mint. Jsou k dostání od 13,90 Kč.
 
HIT ROKU – 30g BALENÍ
Oblíbené 30g balení je rovněž ideální svým tvarem a hodí se díky své velikosti do každé kapsy či kabelky. Můžete si vybrat z příchutí Spearmint, Bubble Fresh, Lemon, Strawberry, White Sweet Mint či Fresh Mint a získáte je od 24,90 Kč.
 
60g BALENÍ NA CESTY
Největší 60g balení je vhodné především na cesty či pracovní stůl. Vybrat si můžete ze tří příchutí – intenzivní Fresh Mint, Lime Mint s příchutí limetky a Cherry Mint s příchutí třešní. Balení seženete od 49,90 Kč.
5e5cfc0959379obrazek.png

Zapojte se do soutěže o iPhone 11 Pro a 10 balíčků Mentos žvýkaček. Více info ZDE.

Reklama