Na naší minulé akci jsme měli možnost vyzkoušet skvělý a tichý vysavač Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Jak se nám tento vysavač líbil a jak jsme jej zhodnotily?

Sledujte naší reportáž z akce: Reportáž z akce: Testovaly jsme vysavače Rowenta

Redakce testuje

Rowenta

Klára Tichá: Vysavač je skvělý zejména, protože je velmi tichý. Vůbec nehučí, jen trochu vrní. Vyzkoušela jsem s ním vysát zašpinený koberec a sál velmi dobře, všechny nečistoty byly hned pryč. Nadchlo mne, že má indikátor signalizace plného sáčku a velmi dobré hodnocení AAAA .

Klára Křížová: Myslím, že tento vysavač je skvělým pomocníkem pro vetší rodinu, která má více dětí a domácí mazlíčky. Vysavač má speciální maxi turbo hubici, která má velký záběr a skvěle se s ní vysává. Dobře se mi s ním pracovalo,  má praktické nástavce jak pro vysávání koberců, tak pro čalouněný nábytek a tvrdé podlahy. Za mě i s moderním designem má jedničku.

Rowenta

Jitka Turková, chovatelka psa:  Já bych jej ocenila hlavně proto, že mám doma psa a vím, co je to neustále uklízet domácnost, kde jsou chlupy. Takže vysávám každý den. Tento vysavač je doporučeným tipem právě pro chovatele domácích mazlíčků pro svůj výkon a mně se moc líbí. Vyzkoušela jsem ho a hodnotím velmi dobře! Hlavně je velmi tichý!

Markéta Škaldová, chovatelka kocoura: I mě vysavač nadchl především kvůli tomu, jak perfektně si dokáže poradit s chlupy od mého britského kocourka, které jsou neustále všude. Další velké plus má ode mě vysavač za to, jak je velmi tichý. Konečně si můžu s někým v klidu povídat, uslyším ho a on mě. Jsem velmi ráda, že jsem si mohla vysavač Rowenta vyzkoušet. Navíc se mi velmi líbí i jeho design. Skvělý pomocník do domácnosti.

Výherkyně Aneta testuje

Rowenta

Tento vysavač na akci formou tomboly vyhrála čtenářka s přezdívkou Paolo. Jak s ním je spokojená? Poprosili jsme jí, aby nám napsala své zhodnocení a fotky. Napsala nám: Vysavač mi udělal obrovskou radost :-) Zrovna zařizuji bydlení a vysavač mi chyběl (v obchodě jsem se nedokázala rozhodnout který). Je krásně potichoučký a má hromadu různých nástavců. Mám pejska, takže i nástavec na chlupy je super. Hlavně rychlost s jakou dokážu celý dům s vysavačem uklidit. Jednoduché ovládání a velmi praktický. Design vysavače je velmi líbivý, každý mi ho doma obdivuje :)  Čtenářka Paolo více ve článku.

Blogerky testují

Jak to vidí blogerka Jana? Můžete se podívat na hodnocení akce naší čtenářky Jany na jejím blogu.

Rowenta

Recenze Jany: Již na začátku jsem byla nadšena, neboť šlo o model z řady Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care, jistě chápete, že pro mě, jako pejskařku, je tohle důležité. Proč? Označení, že jde o Animal Care je pro mě známka toho, že výrobek je vyvinut speciálně na chloupky našich čtyřnohých mazlíčků, které nám dávají občas na koberci zabrat. 

Vysavač je velice tichý, což jsme vyzkoušely jak na podlaze, tak i koberci. Je určen na všechny druhy povrchů, stačí jen měnit hlavice. Model má řadu vychytávek - rukojeť, nastavitelnou výšku, úzkou hlavici, která je uložena přímou na těle produktu a dokonce když vyjmete sáček z vysavače neočekávejte, že by se prášilo, sáček se po vyndání sám uzavře... není to skvělé?

Opravdu jsem z něj nadšená, škoda, že jej zatím nemám doma, ale rozhodně patří na můj wishlist, stejně tak jako nějaký super automatický kávovar, který mi v mé domácnosti ještě chybí.

Blogerka Veru testuje:

Na akci s námi byla i spřátelená blogerka Varu Harnol, která na svůj blog o vysavači napsala:

Rowenta

Vysavač Rowenta model Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Vysavač již z názvu naznačuje, že bude ideální do rodin, kde jsou zvířecí miláčci. Ale svou službu skvěle prokáže v jakékoliv domácnosti, stačí mít doma děti :-) Například já doma luxuji i třikrát denně! Moc se mi líbilo, že jsme si mohly vysavač otestovat a osahat. Vysávaly jsme různé povrchy, kde byly naaranžované zvířecí chlupy i rozsypaná mouka. A jak vysavač obstál? Poradil si hladce se vším, zde bych měla vyzdvihnout i to jak je vysavač tichý, opravdu není hlučný, což mi přijde jako obrovské plus. K vysavači jsou různé nástavce.

Testovaly jsme extrémně tichý sáčkový vysavač, který se může pochlubit svou vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením „A“, a to za velice tichého provozu. Vysavač je ideální pro alergiky.

Jaké vlastnosti jsme na vysavači ocenily? ZDE malý průzkum přímo z testovací akce:

·         Vysavače je velmi tichý

·         Má dlouhou teleskopickou tyč, takže při vysávání můžete stát

·         Vysavač má 4 kolečka a 8,4 m dlouhou šňůru, takže je dostatečně mobilní

·         Skvělé příslušenství v podobě 5 nástavců

·         Maxiturbokartáč v podobě výkonného nástavce – je skvělý pro zvířecí chlupy

·         Vysavač má velmi účinný systém filtrace, je vhodný pro alergiky i pro rodiny s domácími mazlíčky

·         Vysoký sací výkon

·         Vysavač signalizuje, když je sáček plný

·         Sáček se velmi snadno vyměňuje

·         Top hodnocení AAAA

Více na jejím blogu.

Reklama