Míša Malečková

„Hurá víkend a volno“, to jsem si tak v myšlenkách plánovala. Jako obvykle mi rodinka mé plány překazila slovy jede se na samosběr jahod a mamina nám udělá marmelády a sirupy. Nicméně jsem souhlasila, protože jsem stejně potřebovala otestovat přípravky Dr. Oetker na marmelády, ale hlavně Dr. Oetker Sirupfix.
5d078bbb9d816obrazek.png
Marmelády se jako vždy s přípravky Dr. Oetker povedly na výbornou. Jen domácí sirup jsem nikdy nezkoušela, a tak jsem měla trochu obavy, nakonec zbytečně. S přípravkem Sirupfix to bylo jednoduché a já udělala svůj první jahodový sirup. To mě povzbudilo a do dalšího sirupu jsem přidala citron a mátu a byl na světě další úžasný domácí sirup. Nakonec jsem byla moc ráda, že jsem se neflákala a vytvořila s Dr. Oetkrem tak úžasné dobroty.

Klára Křížová

Máme kolem zahrady plno keřů s rozkvetlými bezinkami, proto jsem se rozhodla udělat bezové sirupy. Použila jsem na výrobu novinku Sirupfix a recept, který je na obalu výrobku. Přišlo mi to nejjednodušší. Jen jsem vyluhovala květy, přidala na litr vody 1 kilogram cukru a sirup byl hotový. Chuť je výborná, stejně tak konzistence sirupu. Ještě se chystám na mátu a višně, až dozrají. Je to bezva pomocník, vše je jednoduché a rychlé. 
5d078b74e806fobrazek.png

Alena Kolaříková

Během celého jara i léta u nás doma probíhá téměř velkovýrobna domácích sirupů. Milujeme hlavně svěží bylinkové - mátový, meduňkový, levandulový a teď jsme dovařili várku sirupu z květů černého bezu. Ale to už pomalu začínají sirupy jahodové a třešňové. Nesmím zapomenou ani na oblíbený citronový sirup, bez kterého se v létě neobejdeme. Už vloni jsme si zvykla používat při jejich přípravě Sirupfix Dr.Oetker. Díky němu má sirup krásně hladkou, lehce zahuštěnou konzistenci a ovoce i bylinky si zachovají svou výraznou chuť.

Náš tip:

  • Sirupfix Dr. Oetker

5d078a37f02bfobrazek.pngSuperfix Dr.Oetker je přípravek na zavařování poctivých domácích sirupů s vysokým ovocným podílem. Můžete s ním připravit také vynikající sirupy z bylinek, květů nebo zázvoru.

Jedno balení je určeno ke zpracování 1 kg ovoce s libovolným druhem cukru. Pro přípravu sirupu budete potřebovat 1 sáček Sirupfixu + 1 kg ovoce + 1 kg cukru + 500 až 1000 ml vody. Pomocí Sirupfixu Dr.Oetker připravíte rychle a jednoduše vlastní jedinečný sirup, který bude mít hladkou a tekutou konzistenci, vysoký podíl ovoce a výraznou ovocnou chuť i barvu.

Více informací naleznete zde.

Doporučená MOC je 18,90 Kč za 40 g balení, které vystačí na 1 kg ovoce. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky.

Reklama