Měli jsme v redakci možnost portál www.damejidlo.cz vyzkoušet, tak jsme si vybrali jeden den a všichni jsme si objednali oběd z nabízených restaurací, které dováží jídla k nám do Myslíkovy ulice na Praze 1. Upřímně, všichni jsme se na testování těšili.

Máte hlad a nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo od profesionálů až před váš práh. Že nevíte, které restaurace rozváží? Podívejte se na internetovou službu DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 400 restaurací po celé České republice.

Na stránkách si jednoduše zvolíte ulici a ihned vidíte seznam restaurací, které ve vašem okolí skutečně rozváží. Na DameJidlo.cz nekupujete zajíce v pytli, protože servis restaurací a kvalita jídel prochází hodnocením samotných uživatelů a vám se tak zobrazují jenom ty nejkvalitnější restaurace. DameJidlo.cz nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky.

Kromě garance nabízí služba možnost platby kartou, zákaznickou podporu nebo hladovou linku, kde si objednáte přes telefon. Domů či do kanceláře si můžete objednat cokoliv, na co máte chuť, a to i prostřednictvím mobilní aplikace. Rozvoz jídla není pouze o pizze, ale objednat si můžete například steak, italské těstoviny, čínskou kuchyní, kvalitní burger nebo i českou klasiku. Nemusíte se bát, že necháte „stovky“ korun za dopravu. Budete překvapeni, kolik restaurací rozváží zdarma.

DameJidlo.cz – portál pro hladové strávníky, kteří si chtějí objednat jídlo z restaurace s dovozem. Co nabízí portál www. DameJidlo.cz? Nabídka je pro celou ČR!

Jak dopadlo redakční testování dovozu obědů díky portálu www.damejidlo.cz

Měli jsme v redakci možnost portál www.damejidlo.cz vyzkoušet, tak jsme si vybrali jeden den a všichni jsme si objednali oběd z nabízených restaurací, které dováží jídla k nám do Myslíkovy ulice na Praze 1. Upřímně, všichni jsme se na testování těšili. Naši reportáž vám přinášíme trochu se zpožděním, protože nám do zpracování zasáhly povodně.

Snažili jsme se objednat si dovoz jídel mezi 12–12.30 hodin. Všechna jídla dorazila včas. Ze dvou restaurací nám volali, že je jídlo již na cestě, jestli nevadí, že možná přijede i trochu dříve.

Co se týká služby objednání – vše srozumitelné, jednoduché. V profilu vidíte stav objednávky, v e-mailu potvrzení, přijde vám sms, že objednávka se zpracovává s kontaktem, pokud byste chtěli něco řešit. Portálu www.damejidlo.cz nemáme co vytknout.

Lucie Paličková: Moje hodnocení jídla Restaurace Persona

Špenátové noky byly výborné

Mám ráda pizzu, těstoviny a noky, z nich obyčejné i špenátové. Proto jsem si vybrala restauraci, která jich měla hodně na výběr. Dala jsem si špenátové noky (zelené), na kterých byla sýrová omáčka. Jídlo přivezli v plastové krabičce, bylo ještě teplé, dalo se akorát jíst. Chutnalo dobře, přesně tak, jak jsem doufala. Vzhled byl horší, noky se v krabičce trochu „stěhovaly“, ale u dovezeného jídla se to dá předpokládat. Jediné, co mi trochu vadilo, byla dlouhá doba, než jídlo přivezli, čekala jsem skoro hodinu – což je ale v limitu, který restaurace uvádí. Takže příště budu objednávat dřív, než dostanu hlad...

dáme jídlo

Název restaurace: Persona

Gnocchi di spinaci ai quattro formaggi (špenátové noky, omáčka ze 4 druhů sýrů) 165 Kč
Obaly – 10 Kč
Cena dopravy – 60 Kč
Celkem – 235 Kč (do minimální objednávky zbývá 74 Kč)

Dana Haklová: Moje hodnocení jídla Restaurace Persona

Tuto nabídku jsem si zvolila, protože jsem byla na tiskovce a jídlo bych měla studené. Vím, že Cesar salát je poměrně sytý a vynahradí mi hlavní jídlo.

Tento salát však předčil mé očekávání. Tak velké kousky kuřecích prsíček jsem ještě nikdy v žádném Cesaru neměla, a to si ho v restauracích objednávám poměrně často.

Ocenila jsem i velké kousky parmazánu, skvěle opečenou, křupavou slaninku a krutony. Zálivka byla taktéž vynikající a moc jsem si pochutnala.

Salátu bylo tolik, že jsem ho ani nesnědla celý.

Ještě teď, když to píšu, se mi sbíhají sliny.

dáme jídlo

Název restaurace: Persona

Insalata Ceasar noc pollo 175 Kč
Obaly – 20 Kč
Dovoz – 60 Kč
Celkem – 255 Kč

Jitka Turková: Moje hodnocení jídla (hlavní jídlo a dezert)  Restaurace Al Capone

Hodnocení hlavního jídla Spaghetti con Carné e Rucola: přiobjednala jsem si navíc vepřovou panenku. Mé hodnocení – opravdu vynikající restované nudličky s roštěnou a vepřovou panenkou, masa opravdu hodně, lehce ochucené česnekem, čerstvou rukolou, kde feferonky dodávaly lehce pikantní chuť a parmazán. Maso měkké, šťavnaté. Porce velká, mohla bych se i rozdělit, zasytila. Vzhledově velmi lákavé, chutné, možná mohlo být méně mastné. Mohu jedině doporučit, určitě si to ještě někdy objednám.

Tiramisu – naprosto skvělý voňavý dezert, nebyl přeslazen, obrovská porce. Prostě bez chyby! Hned bych si dala. :)

Baleni klasicky v plastových boxech, vyhovující.
Doručení rychlé do 40 minut.
Celkové hodnocení: Skvělé! Doporučuji!

Dáme jídlo

Název restaurace: Al Capone

Spaghetti con Carné e Rucola, 162 Kč
+ Vepřová panenka navíc 55 Kč
+ Tiramisu 79 Kč
Obaly – 24 Kč
Cena dopravy – 50 Kč
Cena celkem – 370 Kč

Klára Křížová: Moje hodnocení jídla  Restaurace Sushi Time

Mám ráda orientální kuchyni a nejím ji tak často, takže jsem dala průchod svých chutím a objednala jsem si oběd z restaurace Sushitime. Přibližný čas doručení oběda restaurace uvádí na stránkách  60–120 minut, minimální objednávka je za 130 Kč, cena rozvozu je 30 Kč. Nabídka výběru jídel je velmi pestrá, měla jsem dost práce vybrat si, na co mám chuť. Patřím totiž k těm, co se dlouze dívají do jídelních lístků a neví, co si objednat dříve. Nakonec zvítězily jídla dvě – Opékaná rýže s kuřecím masem a chilli a čtyři kousky plněných rýžových rolek, které úplně miluju!

Dáme jídlo

Doba rozvozu proběhla v normě uvedeného času na stránkách, jídlo bylo zabalené do papírových krabiček a krásně teplé ještě při dovozu. Určitě si odsud ještě někdy objednám.

Název restaurace: Sushi Time

Nabídka sushitime specials No7 (rýžové rolky) s nápní losos, krabí tyčinka, okurka, avokádo, japonská majonéza, rýže, tobiko 130 Kč
Opékaná rýže s kuřecím masem a chilli 110 Kč
Sojová omáčka – 10 Kč
Cena dopravy – 30 Kč
Cena celkem – 280 Kč

Radek Kříž: Moje hodnocení jídla  Restaurace U Kroužků

Miluju čerstvé ryby a candáta považuji za krále sladkovodních ryb. Často ho máme i na Vánoce místo kapra. Objednal jsem si tedy filet z candáta s citrónovo petrželovou omáčkou a byl jsem mile překvapen. Byl upraven velmi dobře, nevysušen a s výbornou omáčkou. Jediné drobné mínus bych viděl ve špatně zvoleném druhu brambor. Hodily by se méně moučné, ale na celkovém dojmu z jídla to ubralo maximálně půl hvězdičky. Pochutnal jsem si!

Dáme jídlo

Název restaurace: U Kroužků

Filet z candáta – 200g  289 Kč
Vařené brambory – 200g  29 Kč
Obaly –  10 Kč
Cena dopravy – 0 Kč
Cena celkem – 328 Kč

Stáňa Wimmerová: Moje hodnocení jídla Restaurace U sadu

Jídlo přivezli včas, bylo v klasických plastových boxech. Jídlo vypadalo velmi dobře a bylo teplé. Také chuťově bylo dobré. Nemám, co bych restauraci vytkla, jehněčí bylo hezky šťavnaté a teplá zelenina nebyla rozměklá. Mohu doporučit.

Dáme jídlo

Název restaurace: Restaurace U sadu

Grilovaný jehněčí steak 150g 195 Kč
Míchaná zelenina na másle 35 Kč
Obaly 10 Kč
Cena dopravy 60 Kč
Cena celkem 300 Kč

Saša Stušková: Moje hodnocení jídla Restaurace U sadu

Hodnocení : Doprava přijela přesně na čas
Jídlo: Šopský salát, vynikající, odpovídající ceně. Čerstvá zelenina, hodně balkánského sýru (většinou se na něm dost šetří, tady nešetřili :))
Staročeské korýtko: prezentuje se jako pálivé a pikantní, ale to rozhodně nebylo. Takže pokud chcete něco pikantního, zvolte jiné jídlo. V celku chutně upravené maso, posypané sýrem. Cenově kapánek přemrštěné.

Dáme jídlo

Název restaurace: Restaurace U sadu

Staročeské korýtko 150g  195 Kč
Šopský salát 300g  75 Kč
Obaly 20 Kč
Cena dopravy 60 Kč
Celkem cena – 350 Kč

DameJidlo.cz – portál pro hladové strávníky, kteří si chtějí objednat jídlo z restaurace s dovozem.

Vyzkoušejte! Přejeme vám dobrou chuť!

Reklama