mademode.jpg

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Smyslná, elegantní, sladká, ale ne přeslazená. To jsou atributy, které mě napadaly při první přičichnutí. Cítila jsem květiny i santalové dřevo. Mademoiselle Rochas Couture je pro mě novinka, a moc příjemná novinka. Navíc má velmi ženský flakón, který se vesměs všem moc líbil. Dovedu si představit, že ji nosím k šatům a slavnostnějším chvílím a méně k džínům a mikině. Pro mě je Mademoiselle Rochas Couture rozhodně spojena s ženskostí.

Markéta Škaldová, redaktorka

Vůně Mademoiselle Rochas Couture byla pro mě novinkou. Mile mě překvapila. Ihned při prvním přičichnutí jsem se do něj zamilovala. A to nepřeháním. Připomíná mi můj oblíbený parfém značky Carolina Herrera Good Girl. Vůni Mademoiselle Rochas Couture bych slovy popsala tajemnou a smyslnou. Jedná se o parfém těžký a sladký. Oceňuji i dlouhou výdrž. Navoněla jsem se dopoledne, ještě večer, když jsem ležela ve vaně, jsem parfém cítila. Flakón je elegantní, inspirovaný půvabem šarmantních Francouzek. Černá mašle a fialové sklo podtrhuje ženský půvab celého parfému.

Kristina Vodičková, editorka

Tentokrát budu za tu černou ovci, ale víceméně to přikládám svému přirozenému pižmu, které jen tak nesnese každou vůni. Mademoiselle je sladší vůně, která v sobě má nějakou složku, jež se na mé kůži rozvoní až do hořka. Na holkách v redakci mi vůně opravdu přišla sexy a příjemná, ale na sobě bych ji nesnesla. Ovšem tak to má být, každému voní něco jiného a je důležité zkoušet vůně na sobě a ne na papírku. Na něm vám bude vonět každá druhá, ale na vaší kůži už to bude menší počet.

rochas.jpg

Složení vůně:

  • Hlava:hruška, růžový pepř, bergamot
  • Srdce: pomerančový květ, konvalinka, otočník
  • Základ: santalové dřevo, boby tonka, pižmo

Móda a parfémy domu Rochas mají odvážný styl a řemeslnou tradici. Nejsou jen chic. Jsou frenchic.

Foto: Redakce, archiv firem

Reklama