Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

  • Vůně Avon Luck Limitless je pro mě svěží, lehká vůně, která nikoho neurazí. Připomíná mi léto a moře, písek a taky sůl ve vlasech, pihy na nose a spokojenost v duši. Modrý flakon mi to vše jen umocňuje... Hned bych ji vzala s sebou na výlet do letadla. Škoda jen, že žádná dovolená není zatím v dohlednu.

5b02c0523a600obrazek.png

Kristina Vodičková, editorka

  • Osobně upřednostňuji parfémy, ve kterých je obsažen jasmín, a to ať v chladném, tak i teplejším ročním období. Tato vůně od Avonu mi nějakým způsobem připomíná vůně, které jsem používala jako mladší, a automaticky se mi vybavují vzpomínky na letní lásky z mládí. Tuším, že jsem podobnou vůni měla s sebou na několika dovolených, a moc jsem si je užívala. Vůně je rozhodně svěží a ovocná a více bych ji viděla na mladších dívkách, které chtějí něco nevázaného a flakon hodí do kabelky, aby mohly během dne vůni oživit.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

  • Vůním, jako je tato, říkám „víkendová“, ta, co je lehká, příjemná, svěží a hodící se snad i k pyžamu. V týdnu ráda používám spíše těžší vůně, ale když mám volno, odlehčuji a tento parfém Avon Luck Limitless je přesně ten, po němž bych sáhla. 

Klára Křížová, obchodní ředitelka

  • Měla jsem období, zejména v časech studií, kdy jsem vyhledávala velmi sladké vůně. S postupem času jsem výrazně odlehčila. Vůně nového parfému Avon Luck Limitless mi evokuje dobu letních prázdnin, pozdních líných rán a dlouhých, bezstarostných a horkých nocí. Přesně takhle si představuji parfém pro mladou dívku nebo ženu, která si s ničím nedělá těžkou hlavu. Je veselá, hravá a komunikativní. Je to vůně léta a mládí.

Žaneta Podlahová, produkční

  • Tahle vůně si mě získala na první přičichnutí. Mám ráda sladké vůně, ale ty, které nejsou těžké, pouze příjemně svěží, což dokonale vystihuje Avon Luck Limitless. Skvěle se hodí k tomuto slunnému počasí, na víkendová rande nebo na vínové posezení s nejlepší kamarádkou.

5b02c06346635obrazek.png

Více o vůni na www.avon.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama