bebebebeNa Žena-in právě představujeme novinku značky BeBe Dobré ráno. Novinka se jmenuje výstižně - Extracereální. Sušenky obsahují 40 % celozrnných cereálií a třtinový cukr, díky kterému jsou příjemně křupavé a navíc chutné. BeBe Dobré ráno Extracereálni jsou také zdrojem vlákniny, vitaminů B1, B3 a E a minerálů, hořčíku a železa. V rámci vyvážené snídaně vám nové BeBe Dobré ráno Extracereální dodají energii na celé dopoledne. Rozhodli jsme se je tedy vyzkoušet!

 

Všichni, co byli minulý čtvrtek v práci, získali ráno v devět balíček nových sušenek. Jak dopadl nás test?

bebeLinda Wimmerová:

Nové sušenky mi chutnaly, mají příjemnou chuť a zároveň je jasné, že to nejsou jen obyčejné sušenky. To, že jsou celozrnné, je z nich na první pohled zřetelné. Velice mě potěšilo, že se nelámaly a nedrolily. :) Snědla jsem je ke svačině, zapila mlékem a pak pokračovala až večeří, aniž bych mezi tím měla hlad.

 

bebeMíša Kudláčková:

I přijala jsem dnes od kolegyně Kláry BeBe a uvěřila slovům, že mi vystačí po na celé dopoledne...
Musím uznat, že typ těchto BeBe sušenek, který se mi dostal do ruky a který jsem později i orálně testovala, byl asi nejchutnější z těch, které jsem doposud vyzkoušela.
Tedy ještě vedle těch se sušeným ovocem v oranžovém obalu, ty jsou také dobré. Tyhle extracereální jsou výborné, ač trochu křupavější, ale s kávou to nevadí. Chuťově cítím karamel, a ten já můžu. Zkonzumovala jsem zmíněný balíček. Od té doby uplynulo asi pět hodin a teprve jsem dostala hlad. Jsem ale zvyklá obědvat až později.

bebeSimona Škodáková:

Po požití balíčku čtyř celozrnných Bebe sušenek jsem hlad opravdu zahnala a oběd mohla odložit. Navíc mi novinka opravdu chutná. Sympatické je i to, že tyto sušenky skoro vůbec nedrobí, takže pracovní stůl byl zachován v hygienickém stavu. Ráda tuto intimní chvilku s kávou a sušenkami zopakuji.

 

bebeJakub Kočí:

Sladké snídaně, svačinky, jen tak něco k zakousnutí, to je moje. A tak jsem zaplesal, když Klára rozdávala BeBečka na ochutnávku. Přiznám se, že jsem do té doby měl sušenky BeBe jen vždycky s nějakou náplní, takže jsem byl zvědavý, jak chutnají ty „čisté“. Když se ještě vrátím k sušenkám s náplní, popravdě nepatří mezi moje nejoblíbenější. Proč? S náplní mám raději oplatky, zkrátka jsem spokojený, když náplň je tím významnějším činitelem, což u sušenek BeBe není.
To, co jsem napsal, ale neznamená, že bych sušenky neměl rád. Jen prostě musí být suché - ostatně se podle toho i jmenují, ne? Když mám náladu, dám si sušenky třeba k čaji, je to taková pohodička - sednout si do křesla, chroupat a popíjet, číst si při tom... eh - to jsem se zasnil...
Takže ta BeBečka. Můj verdikt je jasný: Chutná, chutná, chutná! Nevím přesně, jestli jsem dostal nějaký konkrétní druh, protože sušenky byly v průhledném obalu bez potisku, ale měl jsem dojem, že mají příjemný medový ocásek - takový ten chuťový podtón, který při polykání sousta udělá hezkou tečku. Jsou to sušenky tvrdší, ale křehké, takž příště bych doporučil nehltat je (jako jsem to učinil já), ale udělat si k nim pěkně čajík nebo kafíčko.

bebeKlára Milošová:

Nové BeBečka jsem dostala na ochutnání v pravou chvíli - zrovna mě popadl dopolední hlad, snídaně už byla v nenávratnu a na oběd ještě příliš brzy. Snědla jsem tři a zapíjela čajem - musím říct, že ta kombinace s ovocným čajem byla moc dobrá, samotné sušenky mě překvapily tím, že nebyly ani příliš sladké, přesto měly výraznou, jakoby spíš sladko-slanou, chuť a skutečně mě dokonale zasytily. Osobně ale dávám přednost ještě jinému druhu BeBeček, těm tmavě hnědým, kakaovým, ty mám moc ráda - pro změnu ke kávě.

bebeKlára Křížová:

Mně chutnají nové nelepené BeBe víc než ty s různými příchutěmi a náplněmi. Takže za mě - OK, jsou dobré. Jen mám občas s nimi problém, že se mi lepí na zuby, když je jím... :)

 

 

 

bebeZuzana Sommerová

I když moc nejím sušenky, chuť nových extracereálních sušenek BeBe byla pro mě fakt překvapením - byly dobré!

 

 

 

Lukáš Čejka:

„Ty sušenky mi fakt nedávejte, já je jíst nebudu." Pozn. red.: Lukáš prostě nejí sladké. :)

Kateřina Vozková:

Jsou na mě moc „cereální“. Nebyly špatné, ale Bebe mám raději ty s oříšky.

Reklama