Milé čtenářky!

Od dnešního dne vás bude příští dva týdny vítat Žena-in v růžovém kabátku – to proto, že nás čeká oslava svátku sv. Valentýna.

Ode dneška 1. února až do 14. února si budete moci na Ženě-in denně přečíst alespoň jeden článek o lásce a vztazích. Budeme rádi, když se k nám připojíte, a kromě denních témat, na která můžete reagovat, nám budete posílat své vlastní zamilované příběhy, jimiž se nám můžete pochlubit na naší notoricky známé adrese:

redakce@zena-in.cz

Z došlých příběhů vybereme pro každý den v týdnu jeden, který zveřejníme, a jeho autorku odměníme originální srdíčkovou osuškou od Algidy.

Na dnešní den, tedy na pondělí, si pro vás Jakub D. Kočí přichystal zákeřné téma, u kterého, jak doufá, se pěkně „pokoušete“ :). Ano, jsou to ZUBY, kterým se s Jakubem můžete podívat pěkně na zoubek. Máte s nimi problémy? Nebo máte skvělého zubaře, kterého byste ostatním doporučila?

Úterý strávíte po boku editorky Dany Svobodové a s jejím tématem TCHYNĚ. Máte taky tu svoji? Štve vás, trápí vás, nebo je naopak úžasná a ještě lepší než váš muž? A jaká tchyně jste nebo chcete v budoucnu být vy sama?

Středou proplujete opět s Jakubem Kočím a můžete se mu svěřit s vašimi stesky ohledně bydlení a financí s ním spojených. Platíte příliš vysoký NÁJEM? Nebo bydlíte ve vlastním a přes hlavu vám přerůstají „jen“ poplatky za vodu a elektřinu či plyn? Pojďte si postěžovat!

Ve čtvrtek by editorka Eva Soukupová ráda nahlédla do vašich domácností a podívala se, jaké BIZARNOSTI v nich ukrýváte. Máte úchylku na sádrové trpaslíky na zahradě? Nebo máte ložnici vymalovanou na černo? Ukažte nám to!

Týden ukončí Míša Kudláčková veselými historkami z natáčení… pardon, veselými historkami o tom, jak jste si dělaly ŘIDIČÁK. Je to už dávno a zvládla jste to na první pokus? Nebo jste dělala jízdy čtyřikrát? Máte řízení v malíčku a jste za volantem jako doma, nebo vám vzpomínky na instruktory z autoškoly vhání slzy do očí? Napište nám o tom.


V průběhu celého týdne se pak v magazínu setkáte s nejrůznějšími tématy v článcích všech redaktorů, já osobně se těším na páteční vykládání karet Míši Kudláčkové, které se ale tentokrát bude týkat konkrétní osoby z naší redakce…

Najdete u nás (právě dnes) například i reportáž Kuby Kočího, ten se vydá mezi bezdomovce, kteří „se živí“ žebráním, a sám si tuto činnost také na vlastní kůži vyzkouší. Eva Soukupová vám podá zprávy o tom, jak to chodí u kadeřnic-učnic a Dana Svobodová se snaží k rozhovoru nalákat Michaelu Maláčovou…

V redakci se zkrátka pořád něco děje, a málem bych zapomněla, rozrosteme se o „staronového“ člena – z obchodního oddělení nás přijde posílit Linda Wimmerová, na jejíž články se také můžete těšit.

Místo šéfredaktora vás tento týden výjimečně zdraví jeho zástupkyně,

Klára Milošová

Reklama